Near East Hayat’tan çocuklarımızın yarınları için eğitim sigortası

banner37

banner87
Near East Hayat’tan çocuklarımızın  yarınları için eğitim sigortası
banner90
banner99

   Near East Hayat, tüm branşlardaki ürün gamını geliştirmeye devam ediyor. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise veya üniversitede eğitimi süren çocuklarımızın geleceğini düşünerek, eğitim hayatlarının yarıda kalma riskini ortadan kaldırmak amacıyla “Eğitim Sigortası” ürününü hayata geçirdi.

   İyi bir eğitim, çocuklarımızı yaşamda başarıya hazırlar. Yıllık 10 bin TL’den başlayıp 75 bin TL’ye varan özel okul ücretleri söz konusu ve bu ücretler her yıl artmakta. Çocuğunuzun eğitiminin yarıda kalma riski ise her zaman olası.

   İşte bu riski ortadan kaldırmak için Near East Hayat Eğitim Sigortası ile çocuklarınızın eğitimini bugünden koruma altına alabilirsiniz.

   Near East Hayat Eğitim Sigortası, Sigortalının (veli veya ebeveyn) vefat etmesi halinde lehtar olan öğrencinin mezuniyetine kadar olan eğitim masraflarını karşılamak üzere düzenlendi.

   Sigorta primleri, sigorta yaptıranın yaşı, cinsiyeti, seçilen teminat tutarı, poliçe süresi ve ödeme şekline göre belirleniyor. Poliçenin özelliklerine göre; sigorta yaptıracak kişinin 18 ile 65 yaş arasında olması gerekiyor. Sigorta süresi, eğitim süresine paralel olarak en az 1, en fazla 25 yıl olarak seçilebilir. Beklenmedik bir durumda, yani riskin gerçekleşmesi halinde poliçe teminatı (kalan süre ile yıllık teminatın çarpımı) defaten poliçenin lehtar’ına ya da lehtar’ın eğitim masrafları için kullanma şartıyla vasiye ödeniyor.

   Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün, “Çocuklar en değerli varlıklarımız bazı riskler yüzünden onların eğitimlerinin yarım kalmasını istemeyiz, Eğitim Sigortası yaptırarak çocuklarınızın yarınlarını bugünden koruma altına alabilirsiniz” dedi.

  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75