Öğrencilere yüzde 10 indirim yapılacak

banner37

Dorana Turizm ve Emirates Havayolu, YDÜ’de yabancı uyruklu öğrencilere tanıtım toplantısı düzenledi

Öğrencilere yüzde 10 indirim yapılacak
banner99

Dorana Turizm ve Emirates Havayolu, Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) İrfan Günsel Kongre Merkezi’nde, yabancı öğrencilere, Emirates Havayolu ile uçmanın avantajları ve indirimleri konusunda sunum yaptı.

Dorana Turizm, organize edilen etkinlikte, YDÜ öğrencilerine özel olarak hazırladıkları Emirates Havayolu uçuş paketlerini sunarak, öğrencilerin ilgisini çekmeyi başardı.

Yabancı uyruklu öğrencilerin ekonomimize ve ülkemize doğrudan ve dolaylı olarak çok önemli etkileri ve katkıları olduğunu dile getiren Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, Emirates Havayolu ile birlikte yabancı uyruklu öğrencilere, gerçekleştirdikleri organizasyondan olumlu geri dönüşler aldıklarını dile getirdi.

banner134
   Emirates Havayolu ve Dorana Turizm ortaklığında yapılan özel anlaşma ile tüm YDÜ öğrencilerine ve çalışanlarına özel %10 net indirim yapılacak. Kampanya detayları, sunumu izleyen öğrenciler arasında memnuniyetle karşılandı.

Öğrenciler ve çalışanlar için bu tip organizasyonları daha sık yapmayı planladıklarını kaydeden Mavili, öğrencilere ve çalışanlara fayda sağlayan avantajları sunmak ve güçlü markalar ile işbirliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75