banner6

'Permakültür Tasarım Sertifika Kursu' düzenleniyor

banner37

Sürdürülebilir Kalkınma Derneği, 15 günlük “Permakültür Tasarım Sertifika Kursu” düzenliyor. Dernekten verilen bilgiye göre, 27 Mayıs Cumartesi günü saat 10.30’da Kalkanlı’daki Gondara Restoran’da başlayacak kursta, permakültürde kullanılan metotların Kıbrıs iklimine uygun olanları uygulamalı gösterilecek.

'Permakültür Tasarım Sertifika Kursu' düzenleniyor
banner151 banner143

Giuseppe Sannicandro tarafından verilecek ve İngilizce dilinde gerçekleştirilecek kursta katılımcılar için Türkçe çeviri de yapılacak.

Katılımcılar, Giuseppe Sannicandro ile permakültür girişimlerini geliştirmek ve başvurularını tamamlamak için birebir çalışma şansı da elde edecek.

10 Haziran’a kadar devam edecek kursun sonunda katılımcılar sertifika almaya hak kazanacak.

Katılımcılar hibe programına başvurma hakkı kazanacak

Eğitimlere katılanlar, 5 bin Euro’ya kadar hibe alabilmek için “Sürdürülebilir Tarım için Küçük Hibe” programına da başvuru yapma hakkı kazanacak.

Hibe programına Kalkanlı, Tepebaşı, Çamlıbel, Akdeniz, Koruçam, Sadrazamköy, Geçitköy, Kayalar, Hisarköy bölgesinde yaşayanlar başvurabilecek.

Verilen bilgiye göre, kurs başvuru formu www.facebook.com/AssociationforSustainableDevelopment/ sayfasına mesaj gönderilerek alınabilecek.

Ayrıca kurslar ve hibe programıyla ilgili 0392 229 22 55 numaralı telefondan, sustdevelop@hotmail.com ve info@sustdevelop.eu adresinden bilgi edinilebilecek.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2017, 16:42
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104