Seyrüsefer harçları 14 Eylül'e kadar cezasız ödenebilecek

banner37

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı, seyrüsefer ödemeleri Ağustos ayının son günlerine denk gelen vatandaşların seyrüsefer harçlarını 14 Eylül'e kadar cezasız ödeyebileceğini duyurdu. Konuyla ilgili açıklama şöyle:

Seyrüsefer harçları 14 Eylül'e kadar cezasız ödenebilecek

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı Trafik Dairesi’nin altında hizmet veren Araç Kayıt, Muayene ve Ruhsatlandırma Şube Amirliği, eski KTHY binasındaki rezervasyon bölümüne taşınması nedeniyle 27 Ağustos Pazartesi günü hizmet verememiştir. Taşınmanın tamamlanmasının ardından başgösteren ufak çaptaki teknik aksaklıklar nedeniyle de hizmetler aksamıştır.

Buna ilaveten taşınmanın gerçekleşmesi öncesindeki 9 günlük Kurban Bayramı tatili ve ardından 30 Ağustos’un yine resmi tatil olması nedeniyle, araç sahipleri bu tarihlerde de hizmet alamamıştır. Bu nedenle son ödeme tarihi Ağustos 2018’in son günlerine denk gelen seyrüsefer harçları, 14 Eylül 2018 Cuma gününe kadar (bu tarih da dahil) mesai saatleri içerisinde herhangi bir cezaya maruz kalmadan ödenebilecektir. Araç sahiplerine önemle duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER