Sigorta hizmeti Zirve’den güvence Near East’ten

banner37

Near East Hayat ve Zirve Sigorta ortaklığından, sağlık sigortaları alanında iş birliğini konu alan bir seminer organize edildi

Sigorta hizmeti Zirve’den güvence Near East’ten
banner99

Near East Hayat ve Zirve Sigorta, ortak sağlık projesi kapsamında Zirve Sigorta acentelerine “Sağlık Sigortalarında Near East Hayat ve Zirve Sigorta İşbirliği” konulu seminer düzenledi.
   Golden Tulip Hotel Lefkoşa’da gerçekleşen seminere, Zirve Sigorta’nın çalışan ve acenteleri katıldı. Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün’ün sunumuyla gerçekleşen seminerde, Near East Hayat ve Zirve Sigorta, yeni iş birliği modelini açıkladı. Ayrıca, sağlık sigortaları konusunda kapsamlı bir eğitim verildi.
   Near East Hayat ve Zirve Sigorta arasında yapılan anlaşma gereğince, Near East Hayat’ın Zirve Sigorta için özel olarak hazırladığı sağlık sigortası ürünü Zirve Sigorta müşterilerine sunulacak.
   Anlaşmaya göre Zirve Sigorta, sağlık sigortalarının poliçe yönetimi, hasar yönetimi ve network yönetimi, Near East Hayat tarafından yapılacak. Zirve Sigorta müşterileri için hazırlanan özel paket, yatarak tedavileri kapsıyor. Bu ürünü almak isteyenlere bir hizmet kolaylığı olarak, Zirve Sigorta tarafından poliçe basılabilecek.

Diğer kurumlarda da geçerli

banner134
Müşterilere özel olarak hazırlanan sigortalı kartlarıyla da Near East Hayat’ın anlaşmalı sağlık kurumlarından hizmet alınabilecek. Poliçeler, Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi ve Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde ve Yakın Doğu’nun diğer sağlık kurumlarında da geçerli olacak.
   Hızla gelişen ve önemli ölçüde büyüme potansiyeli olan sağlık sigortası pazarında lider olmayı hedefleyen Near East Hayat, hizmet kalitesiyle, sağlık sigortası ürünlerini halka sunabilmek için sektörde önemli atılımlar yapmaya devam ediyor. Bu amaçla, ada halkının sigorta ihtiyaçlarını yüksek kalite ve uygun maliyetlerle  topluma hizmet vermeyi misyon edinen Zirve Sigorta ile iş birliğine giderek, hedeflerine bir adım daha yaklaştı.
   Near East Hayat’ın, her bütçeye uygun sağlık sigortası ürünleri, geniş ürün yelpazesi, Near East Bank ve Albank gibi geniş pazarlama kanalları ve satış gücü ile Zirve Sigorta’nın sektördeki tecrübesinin ve uzmanlığının bir araya gelmesi, yeni bir sinerji oluşması açısından da önemli bir iş birliğini ifade ediyor.

“Büyük memnuniyet duyuyoruz”

Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün, sunum öncesi konuşmasında poliçelerini Zirve’den alanların, ürün ve hizmet olarak Near East Hayat güvencesi ile bu ürüne sahip olacaklarını söyledi.

Zirve Sigorta Genel Müdürü Raif Çukurovalı da seminer ve yeni iş birliği için şunları söyledi:
   “Kuzey Kıbrıs’ın sigortacılık alanında iyi ve kaliteli hizmet sunan Near East Hayat şirketi ile böyle bir iş birliği içinde olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Near East Topluluğu bünyesinde yer alan sağlık kurumlarında geçerli olacak bu ürünü müşterilerimize sunmak gayesiyle bu anlaşmayı yaptık.”
   İki oturumlu olarak devam eden seminer, soru-cevap bölümüyle sonlandı. Ardından tüm katılımcılarla birlikte öğle yemeğine geçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75