“Sigortacılık tabana yayılmalı”

banner37

Dorana Turizm, Near East Hayat’ın sponsorluğunda “Sağlık Sigortasının Bugünü ve Yarını” konulu bir konferans organize etti

banner87
“Sigortacılık tabana yayılmalı”
banner8

Dorana Turizm’in organize ettiği ve Near East Bank ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Near East Hayat’ın “Sağlık Sigortasının Bugünü ve Yarını” konulu konferans, Yakın Doğu Üniversitesi, Sağlık Bilimleri-İrfan Günsel Kongre Merkezi, Salon 4’te gerçekleştirildi.

Konferansta, bireylerin temel sigorta ihtiyaçlarını karşılayarak sigortacılığı tam ve doğru bir şekilde “tabana yayabilmek” amacıyla, sektörün öncelikli sorunlarından sigorta bilinirliği ve tasarruf bilincini artırarak, kişileri daha sağlıklı ve kaliteli hayat yaşamaya teşvik edebilmek hedeflendi.

Konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Dorana Turizm’in organize ettiği “Sağlık Sigortasının Bugünü ve Yarını” konulu seminere, Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu, Near East Hayat Yönetim Kurulu, Yakın Doğu Üniversitesi üst yönetimi, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi doktorları, sigorta firmalarının üst düzey yetkilileri, Near East Bank Birim Müdürleri ve Expat müşterileri katıldı.

Mavili: Gurur duyuyoruz

Organize ettikleri her etkinliği en iyi şekilde gerçekleştirmeye özen gösterdiklerini söyleyen Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, yaptıkları işten gurur duyduklarını dile getirdi.

Konferansta, teknolojik sistemlerin kullanılması, konuşmacıların interaktif bir şekilde katılımcılar ile rahat bir şekilde soru cevap şeklinde sohbet etmesi ve yabancı müşterilerede simultane çeviri ile önemli bilgilerin aktarılmasının sağlandığını dile getiren Mavili, önümüzdeki aylarda organize edecekleri etkinlik ve konferanslar için çalışmalara da şimdiden başladıklarını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108