banner6

Startups4Peace başvuru kabulüne başladı 

banner37

Startups4Peace programı, 2017 yılı için başvuru almaya başladı. Programdan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

Startups4Peace başvuru kabulüne başladı 
banner151 banner143

"Sağlam ve yenilikçi bir iş fikriniz varsa, iki toplumlu bir ekip kurabilecekseniz veya projeniz Kıbrıs’ta barışa hizmet ediyorsa, www.startups4peace.com Web sitesinden na başvurunuzu yapın. Startups4Peace, seçilen projelerin hayata geçirilebilmesi için sizlere eğitim verecek ve sizi Finlandiya’ya,Avrupa’nın en büyük “Startup” (girişimcilik) etkinliğine gönderecek. Son başvuru tarihi 26 Haziran 2017’dir.  

Startups4Peace, Kıbrıs’ın her iki toplumundan iş fikri olan insanları biraraya getirmeyi amaçlamaktadır. Program, yeni iş girişimleri gerçekleştirmek ve geliştirmek için motivasyon, bilgi ve imkanlar sunacaktır. Amaç, Kıbrıs’ta iki-toplumlu bir vizyona sahip yenilikçi Startup girişimciliğini teşvik etmek, Kıbrıs Rum ve Kıbrıs Türk Startupları biraraya getirerek aralarındaki teması artırmak, ve genç girişimcilere işlerini geliştirmek konusunda destek sunmaktır.

Hızlı değişimlerin yaşandığı, ve modern ve yenilikçi fikirlerin bir gereksinim olduğu günümüzde, Startups4Peace bir rekabet ve mini hızlandırma programına dönüşmektedir. Startups4Peace, Finlandiya Elçiliği ve Startup Cyprus  tarafından, Kıbrıs Ticaret ve Sanayi Odası ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası işbirliğinde organize edilmiştir.

Startups4Peace programının kazananları 30 Kasım – 1 Aralık 2017 tarihleri arasında Helsinki, Finlandiya’da gerçekleştirilen ve Avrupa’nın en önemli startup etkinliği olan SLUSH’a katılacaktır.

Startups4Peace ile ilgili detaylı bilgiyewww.startups4peace.com adresinden ulaşabilirsiniz."

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2017, 10:52
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104