Tüm ürünleri şık ve zarif

banner37

7. Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı’nda stant açan Karasu Gold&Diamond, birbirinden tarz ürünleriyle halkın beğenisini kazandı.

Tüm ürünleri şık ve zarif
banner99

Karasu Gold⋄, 7. Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı’nda büyük ilgi gördü. Fuarda, Karasu kuyumculuğun standını ziyaret eden yüzlerce kişi birbirinden güzel mücevheri yakından görme imkanı buldu.

Lefkoşa, Girne ve Gazimağusa’da olmak üzere üç şubesi bulunan Karasu Gold⋄’ın ürünleri, şıklığın ve zarafetin farkını hissettiriyor. Şirketin amacı ise, uygun fiyat ve yenilikçi anlayışıyla kişilere kendilerini özel hissetmek.

Karasu: Müşteri memnuniyeti ön planda

Şirket Direktörü Hüseyin Karasu, “Karasu kuyumculuk olarak 15 yıl önce yola çıkarken; müşteri odaklı olmayı, zarafetten ödün vermemeyi, trend ürünleri mağazalarımızda bulundurmayı ve müşteri memnuniyetini her zaman ilke edindik” dedi.

Kalite ve güveni ön planda tuttuklarını ifade eden Karasu, müşterilerine her ürünün özelliklerini belirten bir sertifika verdiklerini kaydetti.

banner134
Kişiye özel tasarımlar

Hüseyin Karasu, “Kişiye özel tasarım ürünler yapıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin hayalini gerçekleştirmiş oluyoruz. Müşterilerimizin tasarladığı ürünler dünyada tek olacak. Kişiye özel tasarım olacak” ifadelerini kullandı.

Müşterilerine verdikleri ürünlere ömür boyu bakım garantisi sunduklarını kaydeden Karasu, kullanmadıkları eski altınları da müşterilerinin isteğine göre değerlendirdiklerini ifade etti.

Karasu, “Pırlanta ürünlerimize, değişimde sattığımız TL tutarından tekrar alma garantisi veriyoruz. Eğer müşteri bir ürünü bir yıl içinde geri iade etmek isterse yüzde 20 değer kaybından geri alıyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2017, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75