banner6

Vergiler bize yatırım olarak döner

banner37

Maliye Bakanlığı’nın açıkladığı vergi listesindeki gerçek kişiler kategorisinde dördüncü sırada yer alan Mustafa Hacı Ali, vergi ödemenin önemini anlattı:

Vergiler bize yatırım olarak döner
banner151 banner143

Ceren ÖZBİL

Mustafa Hacı Ali İşletmeleri Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hacı Ali, Maliye Bakanlığı’nın açıkladığı vergi listesindeki gerçek kişiler kategorisinde dördüncü sırada yer aldı. 6 milyon 782 bin 48 TL gelir beyan eden Hacı Ali, 761 bin 670 TL vergi ödeyecek.

KIBRIS Gazetesi’ne konuşan Mustafa Hacı Ali, tüm işadamlarına düzenli olarak vergilerini ödemeyi tavsiye etti. “Herkes vergisini öderse, devletimiz kalkınır” diyen Hacı Ali vergi ödemenin bir toplum için önemine değindi.

Hacı Ali: Ödenen vergilerle devlet büyür

Mustafa Hacı Ali ödenen vergilerle devletin kalkındığını söyledi ve böylece halkında daha refah içerisinde yaşayacağını ifade etti. Hacı Ali şu şekilde konuştu:

“Bizim şu anda bin çalışanımız var. Herkes düzenli vergi öderse devlet kalkınır, ülkeye yatırımlar artar. Bizde kalkınırız. Böylece istihdam sayısını iki katına bile çıkarabilir. Bizim istediğimiz ödediğimiz vergilerin halka yatırım olarak dönmesidir. Yabancı ülkelerde, verilen vergilerin ne gibi yatırımlarda harcandığı da açıklanıyor.”

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 09:27
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104