banner6

“Yatırımlarımız devam edecek”

banner37

Dijital bankacılıkta alanındaki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Near East Bank, Retail Banking Technolojies Summit 2020 seminerinde boy gösterdi

“Yatırımlarımız devam edecek”
banner150 banner150 banner151 banner143

KKTC’yi geleceğe taşıyacak öncü banka olma vizyonu ile yoluna sağlam adımlarla devam eden Near East Bank, geleceğin bankacılığını bugünden müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşıyor.
   Müşteri hizmetleri kalitesini artırmak için teknolojiyi yakından takip eden Near East Bank, Allan Lloyds firmasının her yıl düzenlediği ve bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Retail Banking Technolojies Summit 2020 seminerine, Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap ve Near East Technology Yazılım Geliştirme ve Uygulamalı Destek Birimi Kıdemli Müdür Raif Usal ile katıldı.
   Etkinlikte, gelişen teknolojinin bankacılık sektörüne olan faydaları ve bankacılık sektörünü ileriye götüren avantajlarını anlatan sunumlar gerçekleştirildi. Sunumlarda, dijital bankacılığın müşteri edinme ve müşteri memnuniyetinde ne kadar fazla önemli rol oynadığı, bununla beraber ortaya çıkan pratik işlemlerin müşterilere ne kadar kolaylık sağladığına vurgu yapıldı. Özellikle mobil bankacılık uygulamaları üzerine birçok görüş alışverişi ve deneyim paylaşımlarının yapıldığı etkinlikte mobil bankacılık kullanımıyla ortaya çıkan kolaylıklar ve bu kolaylıklarla bankaların müşterilere sunduğu avantajlar örnekleriyle sunuldu.

Haskasap: Teknoloji ve dijitalleşme önemli

Haskasap ve Usal, Avrupa’nın önde gelen bankaları yanı sıra Türkiye’de inovasyon ve dijital bankacılık alanında birçok başarıya imza atmış Garanti BBVA, Akbank ve TEB’in de bulunduğu etkinlikte teknolojinin bankaların büyümesinde ve ilerlemesindeki önemli rollerden bahsedilirken sağlanan faydalar üzerinden ortaya çıkan örnekleri anlama ve görme imkanı buldu.
   Dünyada teknolojiye ve dijitalleşmeye yapılan yatırımların ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Haskasap, bu yatırımlarla Near East Bank’ın geleceğinin açık olduğunu bir kez daha görerek özellikle teknoloji açısından bankayı daha da ileriye götürmek için yatırımların bundan sonraki yıllarda da devam edeceğini belirtti.

banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110