Yeni Erenköy’de ‘kiosk ödeme’ kolaylığı

banner37

Near East Bank’ın Yiğitler, Alsancak ve Güzelyurt bölgelerinde müşterilerine sunduğu ödeme kolaylıklarına bir yenisi daha eklendi

banner87
Yeni Erenköy’de ‘kiosk ödeme’ kolaylığı
banner90
banner99

Köklü tarihinde pek çok ilke imza atan Near East Bank, bankacılığın pek çok alanında uzun süreli ve sarsılmaz pazar ilklerine sahip olması hasebiyle Yiğitler köyü, Alsancak ve Güzelyurt’tan sonra Yeni Erenköy bölgesine de bir ilki yaşatarak ‘kiosk ödeme sistemi’ni kurdu.

Near East Bank ve Yeni Erenköy Belediyesi işbirliğinde Yeni Erenköy bölgesinde kurulan iki adet kiosk ödeme sistemi sayesinde vatandaşlar, Yeni Erenköy Belediyesi’ne gitmelerine gerek kalmadan ve sıra sorunu yaşamadan, belediyeye yönelik bütün ödemelerini kiosk ödeme sistemi ile kredi kartlarından veya nakit olarakyapabilecek. Söz konusu sistem, özellikle çalışan vatandaşlara oldukça kolaylık sağlayarak, kendilerinin istedikleri saat ve hiçbir ek ücret ödemeden fatura işlemlerini gerçekleştirebilmelerine olanak verecek.

Haskasap: Müşteri beklentilerini aşacağız

Her vatandaşın kolayca kullanabilmesi için tasarlanan kiosk ödeme sistemi ile vatandaşlar, emlak vergisi, su faturası, ön ödemeli su kartı dolumu veya belediye trafik cezasını ödeyebiliyor;hatta ödeme tamamlanınca, makbuz yazıcısından makbuzlarını da anında alabiliyor.

Yenilikçi bir anlayışla, müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmak için çaba sarf ettiklerini dile getiren, Near East Bank Genel Müdürü Yardımcısı Enver Haskasap, hedeflerinin, sadece müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek olmadığını, müşteri beklentilerini aşan hizmetleri büyüleyici bir kalite ile birleştirmek olduğunu söyledi. Haskasap, Near East Bank olarak, en yeni teknolojileri müşterileri ile buluşturmaya devam edeceklerini de dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75