banner6

52 bin iş yeri ve ev kullanıcısının bir bildiği var...

banner37

Kıbrısonline’dan DÜŞEŞ fırsat!

52 bin iş yeri ve ev kullanıcısının bir bildiği var...
banner150

banner150

banner99

Kıbrısonline, 6 aylık wifi internet paketi alana 6 ay bedava süre ekleyerek 1 yıllık internet kullanımı sunuyor, üstelik kurulum ücreti de yok.

Kıbrısonline’ın yerli ve sektörde 20 senedir lider firma olduğunu belirten Operasyon Sorumlusu Selma Önkal, Bilgi Teknolojileri Haberleşme Kurumu’nun yayınlamış olduğu dönemsel veri raporlarına göre en yakın rakiplerinden 2 katından daha fazla pazar payına sahip olduklarını vurguladı.

Önkal, pandemi sebebiyle vatandaşın alım gücünün düştüğünü bu nedenle daha uygun fiyatları tercih ettiğini ancak kullanıcıların mağduriyet yaşadıklarını söyledi.

Diğer internet şirketlerinden geçiş yapmak isteyen bazı müşterilerin taahhütnamelere bağlı oldukları için ağır cayma bedelleri gibi uygulamalardan şikayet ettiklerini ifade eden Önkal,  internete en çok ihtiyaç duyulan böyle bir dönemde, kalite farkını ortaya koyarak düşük fiyattan herkesi yararlandırmak için kampanya tasarladıklarını aktardı.

52 bin iş yeri ve ev kullanıcısının bir bildiği olduğunu ve yararlanmak isteyen herkese güvenilir, hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiklerini vurgulayan Önkal, Kıbrısonline'ın kaçırılmayacak bir fırsat sunduğunu vurguladı.

Önkal, kısa sürede herkesi Kıbrısonline’lı yapmayı hedeflediklerini ve hızlı internet ile fark yaratmaya devam edeceklerini ifade ederek başvuruların Kıbrısonline merkez ofisten, herhangi bir Kıbrısonline bayisinden ve 7/24 hizmet veren 0392 444 0 433 numaralı çağrı merkezinden yapılabileceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2021, 12:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104