Başbakan Ersan Saner temaslı

banner37

Başbakan Ersan Saner temaslı
banner90
banner99

Başbakan Ersan Saner, bu sabah programına katıldığı gazeteci Aytuğ Türkkan’ın PCR testinin pozitif çıkması üzerine kendini izole etti.

Başbakan Saner konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

banner134
“Bu sabah programına katıldığım gazeteci Aytuğ Türkkan’ın PCR testinin pozitif çıktığını öğrenmiş bulunuyorum. Öncelikle gazeteci kardeşimiz Türkkan’a geçmiş olsun dileklerimi  iletirken değerli halkımızın bu durum sonrasında kendimi toplumdan izole ettiğimi bilmesini istiyorum. Çift doz aşılı olmama ve sürekli PCR testi yaptırmama rağmen, sağlık personelimizin önerilerine uyacak ve inşallah en kısa sürede tekrar halkımızın arasına döneceğim.

Bu süre içinde hükümet çalışmalarının aksamaması için gerekli önlemleri almış bulunmaktayız. Olayın duyulmasından bu yana şahsıma gösterilen ilgi ve desteğe teşekkür eder, herkese sevgi selam ve saygılarımı sunarım.”

Gazeteci Aytuğ Türkkan, bugün akşam saatlerinde yaptığı açıklamada kontrol amacıyla yaptırdığı PCR testinin pozitif çıktığını belirtmişti.  Türkkan, Başbakan Saner’in yanısıra eski cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’ın ve KTEZO Koordinatörü Hürrem Tulga'ın da programdan dolayı temaslı olduğunu  duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 22:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75