Bizden Kaçmaz

banner37

Bizden Kaçmaz
banner90
banner8

Haftanın popüleri: Görsev Tepe 

Kıbrıslı başarılı sanatçılar arasında yer alan Gürsev Tepe sosyal medya hesabından paylaştığı videolarıyla dikkat çekmeye devam ediyor

Haftanın mesajı: Fırsat Verilerse başarılar

Yıllardır Kıbrıs sanatçılara fırsat verilirse ne kadar başarılı olduklarını bir kez daha ekran karşısında ne kadar başarılı olduklarını kanıtladılar.

Gerek sanatçılar, gerekse oyuncular Türkiye ekranlarında başarıdan başarıya imza atmaya devam ediyorlar 

Haftanın olayı: Ebru Gündeş boşanıyor  

11 yıldır evli olduğu eşi Reza Zarrab’dan boşanmak için dava açan Ebru Gündeş, Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etti. O kadınlar arasında, ünlü şarkıcının samimi arkadaşı Hadise’nin    EBRU Gündeş’in 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açması gündeme bomba gibi düştü. Gündeş, Reza Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisinin bulunduğunu iddia ettiği dava dilekçesinde, o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söyledi. Bu ilişkilere hem kızının hem de kızının bakıcısının şahit olduğunu öne süren Gündeş, kendisinin de bunları farklı kaynaklardan doğrulattığını ifade etti.

Haftanın dikkat çekeni: Melisa Karanlık 

Ülkemizin başarılı isimlerinden Melisa Karanlık son zamanlarda sesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Haftanın çıkış yapanı: Gizem Akbil

Kıbrıslı sanatçı Gizem Akbil "İlk Göz Ağrım" isimli tekli çalışması ile hayranların karşısına çıkarken sosyal medyada yayınlanan klip beğeni kazandı. 

Haftanın şarkısı: Dağlar mı Yolar mı

Kıbrıslı grup Grup Trafik ‘in yıllar önce seslendirdiği “ Dağlar mı Yollar mı” şarkısı son zamanlarda adından söz ettirmeye başladı 

Haftanın oyuncusu: Pelin Karahan 

Türkiye’nin sevilen oyuncularından Pelin Karahan son olarak rol aldığı “ Bir Zamanlar Kıbrıs “ dizisinde İnci karakteri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. 

(Hazırlayan: Orhan İSMAİLOĞLU)

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2021, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75