Fenomen olan ‘kadın motorcu’ 50 yaşındaki bir erkek çıktı

banner37

Japonya'da viral olan kadın motorcunun 50 yaşındaki bir adam olduğu ortaya çıktı. Twitter'da @azusagakuyuki adlı kullanıcı, son dönemde yarış motosikletiyle verdiği pozlarla 20 bini aşkın takipçiye ulaşmıştı.

Fenomen olan ‘kadın motorcu’ 50 yaşındaki bir erkek çıktı
banner99

Yamaha marka motosikletiyle yaptığı gezilerden fotoğraflar paylaşan kullanıcı sosyal medyada viral olmuştu. Buna rağmen motorcuyla gerçek hayatta karşılaşan kimse yoktu ve kimliği hâlâ gizemini koruyordu.

Ancak 11 Şubat'ta motorcunun paylaştığı bir fotoğraftaki ilginç bir detay sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti. Motosikletin arkadan çekildiği fotoğraf iyice yakınlaştırıldığında, aracın aynasında fotoğrafı çeken kişinin yansıması görünüyordu. Yansımada görünen kişi orta yaşlı bir erkekti. Bunun üzerine motorcunun kimliğine dair bir tartışma başladı. Japonya'daki, "Pazartesi Geceyarısı Şovu" (Monday Late Show) adlı magazin programıysa olayın peşini bırakmadı. Program sunucusu, canlı yayında sürücüyü yolda takip ederek yanına yaklaşıp kaskını çıkarmasını istedi. Sürücünün kaskını çıkarmasıyla programdaki herkes şaşkına döndü. Adının Zonggu olduğu öğrenilen motorcu, FaceApp adı verilen fotoğraf düzenleme ve yüz değiştirme programını kullandığını söyledi.

banner134

50 yaşındaki adam, sosyal medyada ünlü olmak için böyle bir şey yaptığını belirtti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75