banner6

Girişimci Kadınlar Derneği'nden Meme Kanseriyle Mücadele Etkinliği

banner37

Tasarımını, yurt dışlında da isim yapan, Türk modacı Raşit Bağzıbağlı’nın yaptığı tişörtler, kanser hastalarına ve kanser hastalığıyla mücadele çalışmalarına katkı sağlamak için satılacak. Raşit Bağzıbağlı, böylesi anlamlı bir çalışmaya kendini dahil eden GİKAD Yönetim Kurulu’na çok teşekkür ederek, “Bu projede yer aldığım için çok mutluyum” dedi

Girişimci Kadınlar Derneği'nden Meme Kanseriyle Mücadele Etkinliği
banner99

Girişimci Kadınlar Derneği (GİKAD), bugünkü basınla buluşma etkinliğinde, meme kanseriyle mücadele ve farkındalık yaratma çalışmaları çerçevesinde hazırlanan tişörtlerin tanıtımını Eziç Restoran’ta verdiği sabah kahvaltısı ile yaptı.

Tasarımını, yurt dışlında da isim yapan,  Türk modacı Raşit Bağzıbağlı’nın yaptığı tişörtler, kanser hastalarına ve kanser hastalığıyla mücadele çalışmalarına katkı sağlamak için satılacak. Raşit Bağzıbağlı, böylesi anlamlı bir çalışmaya kendini dahil eden GİKAD Yönetim Kurulu’na çok teşekkür ederek, “Bu projede yer aldığım için çok mutluyum” dedi. Kanser hastalığının ülkemizde ciddi bir sorun olduğuna, kanserden bir yakınını, akrabasını, arkadaşını kaybetmeyen kimsenin bulunmadığına işaret eden Bağzıbağlı, tişörtler üzerindeki üç tüyün, kanser hastalığını yenmek için gerekli olan “umut”, “inanç” ve “dayanışmayı” simgelediğini söyledi.

Bağzıabağlu, “Tişörtlerin satışı bol olsun, elde edilen gelir, kanser hastalığının yenilmesi için kullanılsın” temennisinde bulundu. Basın toplantısına katılan gazeteciler de meme kanseri farkındalık tişörtlerini giyerek, GİKAD Yönetim Kurulu üyeleriyle fotoğraf çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2022, 16:29
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104