banner6

Günlük Burç Yorumları

banner37

Günlük Burç Yorumları
banner150

banner150

banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün, sizin için bir şeylerin özel bir anlamı olacak, en ufak şeyde bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Algılarınız her zamankinden daha açık durumda ve gözden kaçırdığınız şeyler çok az. Aşk ve romantizm meseleleri bugün gündeme gelebilir ve tel örgünün diğer tarafında bekleyen birinin sizi yanına çağırdığını fark edebilirsiniz.

Genellikle bağımsız olarak çalışmayı tercih etseniz bile, biriyle işbirliği yapmaya karar verebilirsiniz. Bir partnerin size yardımcı olacağı konusuna her zaman güvenmiyorsunuz. Ama bugün takım kurma olasılığına daha açık olmalısınız. Bir projeyi iki bölüme ayırabilirsiniz. Ortağınıza, sivrileceği bazı görevler verin. Bu arada, siz de en iyi yaptığınız şeylere odaklanabilirsiniz. Bu ittifakı oluşturmak mükemmel bir kimya yaratabilir. Daha ilerlemeci düşünmelisin.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün, sizin için müthiş bir gün, her konunun merkezine inerek özünü ele alabileceksiniz. Yüzeysel konuşmalar ve durumlar ile zamanınızı boşa harcamayın. Enerjiniz, bir şeylerde daha derin anlam göremeyenler için harcanamayacak kadar değerli. Daha derin meditasyonlar, yoğun konuşmalar ve tutkulu sevişme bugün ön planda.

Genellikle güvenilir yargılarınız bugün bazı duygular tarafından bulutlanmış görünebilir. Belki de, kendinizi farklı eylemler arasında karar veremez, biraz dikkati dağılmış ya da ne yapılması gerektiği konusuna bir türlü odaklanamıyor hissederken bulabilirsiniz. İşleri birkaç günlüğüne bırakıp, daha az bedeli olan bir şey üzerinde çalışmaktan korkmayın. İşler yarın daha net görünecek, ki bu da yeterince yakın. Gününüzü rahatlayarak geçirin; bir süre işi unutun.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Bugün, sizi iyi fakat düşünceli bir ruh haline sokan felsefi bir bakış açısına sahip olacaksınız. Ayrıca bugünün enerjisiyle, herhangi bir durumun merkezine inebileceksiniz, bu nedenle sezgilerinizi iyi bir şekilde kullanın. Kişisel ilişkinizde yeni bir yön keşfetmenin ya da normal bir arkadaşınıza kendinizi daha fazla açmanın zamanı gelmiş olabilir. Kalpten yapacağınız şeyler, sevgi ile ödüllendirilecek bu yüzden doğruyu söylemekten korkmayın.

Fikirlerinizi sadece fikir olmaktan da öteye taşıyın. Aklınızdan geçen bir heves veya hızlı bir düşünceyi reddetmeyin. Her zaman yanınızda bir kalem ve kağıt parçası bulundurun. İşe giderken arabanızda parlak bir planla karşılaşabilirsiniz. Veya sokakta yürürken yepyeni bir hit şarkı için bir fikir aklınıza gelebilir. Bu fikirler çok büyük bir şeye dönüşebilir. Onları göz ardı etmeyin, her ne kadar ilk başta çok sıra dışı veya çok uzak görünüyor olsalar da.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün, sıkı çalışmanızın verdiği başarıyı hissedebilirsiniz. Muhtemelen son zamanlarda buna çok uzun saatler ayırdınız. Çok disiplinli olmanıza rağmen, hayatınız çılgınca hızlanacakmış gibi görünüyor. Bugün, övgü dolu sözler duyabilir ve sırtınız sıvazlanabilir. Etrafınızdaki insanların size ne kadar saygı duyduğunu her zaman fark etmiyorsunuz. Kalbiniz onların şefkatiyle ısınacak. Genellikle oldukça sakin ve iyi huylu olduğunuz için, bugün neredeyse tanınmayacak haldesiniz. Biri size karşı çıkarsa, öfkeden deliye dönmeniz muhtemeldir. Biraz kendinizi kontrol edebilseniz olurdu, yoksa şimdiye kadar başarmış olduğunuz tüm işleri mahvedeceksiniz. İçinizdeki miktar çok fazla olsa bile, sahip olduğunuz inanılmaz enerjiyi başka şeylere kanalize etmeye çalışın. Bu süreçte, misafirlerinizin yeni taraflarını keşfedebilirsiniz ve bu da ilgili herkes için oldukça aydınlatıcı olabilir. Onlarla olan bağınız git gide artacak.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün, sezgisel izlenimler açısından büyük bir gün olabilir. İç güdülerinizin harekete geçmesi muhtemel ve zihinsel dalgaları bir sünger gibi çekiyorsunuz. Sezgisel gücünüz diğer insanların enerjisini almanızı kolaylaştıracak. Sevdiklerinizin neler yaşadığını hissedebilir böylece durumlarını daha iyi anlayabilir ve empati kurabilirsiniz. Eğer yapabiliyorsanız, onlara yardım etmekte tereddüt etmeyin, çünkü içgüdüleriniz faydalı olabilir. Farklı türden insanlarla etkili iletişim kurabilme yeteneğiniz sayesinde, doğal bir network yaratıcısısınız. Gezegensel enerjiler günlük ortamınızı iyileştirme ihtiyacınızı artırdıkça, bu yetenekler günümüzde de vurgulanacaktır. Değişmesi gereken şeylerden bahsetmek için iyi bir gün. İnsanları hevesinizle çok sıkmamaya çalışın çünkü bazen insanlar eleştirinizi şahsi alma eğilimindedir. Değişim önerdiğinizden destekleyici olmaya çalışın ve birlikte gerçekleştirilecek bir şey olarak yaklaşın.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün, uzakta yaşayan aile üyelerinizle bağlantı kurmak isteyebilirsiniz. Bazen şehir dışında olan sevdiklerinizle teması kesmek kolay olabiliyor. Düzenli iletişim kurmak, ekstra çaba gerektir. Bugün amcanızı veya kardeşinizi ağırlamaktan zevk alabilirsiniz. Belki de en sevdiğiniz kuzenine bir mesaj gönderebilirsiniz. Eski arkadaşlarınızı da unutmayın. Üniversiteden veya liseden bir arkadaşınızla görüşüp, onunla alışverişte bulunmak eğlenceli olabilir.

Gerilim bugün her yöne doğru yayılıyor olabilir. Herkes size karşı kurulan büyük bir komplonun parçası gibi görünebilir. Paranoyak olmayın. Büyük olasılıkla, bu senaryo konunun gerçeğinden uzak. Değişimi ve yeniden yapılanmayı benimsemeye çalışın ve bu yapılanmayı düşmanınız olarak görmeyin. Eski moda şeyleri yapmak, başarıya doğru önemli bir ilerlemenin yolu olabilir.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Bugün, sevgilinizle bir araya gelmek veya hatta uzun süre telefonda konuşmak için iyi bir gün değil. Telefon görüşmelerinizi kısa tutun ve birkaç gün içinde bir buluşma ayarlayın. Arkadaşınız çok stresli ve tedirgin bir durumda olabilir ve söylediğiniz e ufak şeye alınabilir. Bu da hoş olmayan bir kavgaya yol açabilir. Sabırlı olun!

Eğer rutine biraz ara verip çalışabilirseniz bugün sizin için mükemmel bir gün olacak. Hayal gücünüzü yardıma çağırabilirsiniz ve yaratıcılığınız gelecek için çok değerli bir şeye yol açabilir. Her halükarda, kendinize ve ekibinize koçluk yapmanız ve gerekirse bireysel üyelerin moralini yükseltmeniz için ihtiyacınız olan tüm enerjiye sahip olacaksınız. Bugünü harika yapmak için elinizden geleni yapın! Bırak eğlenceli yönün bugün kendini göstersin. Gün ilerledikçe, aydınlık gökyüzünü bulutlar kaplamaya başlayacak.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugün, verdiğiniz kadarını aldığınızdan emin olun. Bazen birini sevdiğinizde, ona olan inanılmaz sevginizi göstermek için sürekli vermek istiyorsunuz. Sizin için ihtiyacınız olan değerli enerjiyi harcamamaya çalışın. Ayrıca, bir insana ne veriyorsanız karşılığında da o kadar şey aldığınızdan emin olun. Gerçekten işinizde ilerlemenizi sağlayacak kadar kuvvetli hisleriniz var, ancak ilerlemenizin karşısında henüz bir şeyler duruyor gibi gözüküyor. Belki de kendinizi üç arabayla birlikte bir dört yol ağzında ve hanginiz daha önce gidecek endişesi yaşıyormuş gibi hissediyor olabilirsiniz. Hepiniz bir kerede gidemezsiniz, ama henüz kimse sıranın kimse olduğunu bilmiyor. Gaza basmak yerine, kesişme noktasına yavaşça ilerleyin ve sinyal vererek niyetinize diğerlerine de belli edin. Derin bir nefes al çünkü iyi olacaksın. Zor zamanlardan geçiyorsun ama seni destekleyecek insanlar çevrende.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için iyi bir gün. İş hayatınızdaki ya da finansal kaygılara fazla kapılmamaya çalışın. Aklınızda çok fazla şey var fakat ailenizle olmanın tadını çıkarın. Akşamı, çocuklarınızla konuşarak ve herkesin beraber oturduğu gerçek bir yemek yiyerek geçirin. Çocuklarınızın okulda neler yaptıklarını öğrenin. Onlara bazı konularda rehberlik yapma veya onları cesaretlendirme şansınız olabilir. Eğer bir şey çok iyi ise, size kendinizi ütopyada hissettirebilir. Eğer bir şey kötüyse, dünyanın sonu gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Arası hiç yok. İşte bugün, elinizden gelen her şeyi yaptığınızı ya da hiçbir şey yapmadığınızı hissettiğiniz duygusal aşırılıklarla dolu bir gün. Bu, sizin için her şeyin dorukta olacağı bir zaman, ancak buna karşı koymak yerine elinizdeki enerjiyle çalışırsanız, çok daha iyi olacağınızı göreceksiniz. Yoğun duygularınızdan yararlanın ve bunları kendi avantajınıza kullanın.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün, Yeni Çağ, ilahi bilim veya eğitim konularında yeni bir girişim yapma konusunda konuşmalar yaşanabilir. Yakın bir arkadaşınız ya da sevgiliniz, bu konuyu sizden daha fazla gündeme getirebilir ancak bu fikri düşündüğünüzde siz de bu konuda çok hevesli olacaksınız. Birlikte çeşitli seçenekleri yazıp sonra iş düzenlemelerine koyulmalısınız Bir şeyler yapacaksınız gibi görünüyor! Gezegenler şu anda size yardımcı oluyor: Birisi sizi yalnızca sizin yapabileceğiniz ve taklit edilemez bir işiniz sebebiyle işe almak isteyebilir. Bu gizli yetenekleriniz olabilir, kendinize has yazı yazma yeteceğiniz ya da insanları bir araya getirebilme yeteneğiniz. Yeteneğinize yüksek bir fiyat koymak size kalmış. Çalışmanızın değerini bilenler yakında bedelini ödemeye istekli olacaklar.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün, sevdiklerinizin hayatınızdaki önemini anlamanız için iyi bir gün. Çocuklarınız bir hayvanat bahçesine veya en sevdiğiniz müzeye gitmek gibi özel bir eğlencenin tadını çıkarabilir. Onları şımartırsanız, kendinizi de iyi hissedeceksiniz. Sevgiliniz/eşinizle evde güzel bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz. Özel bir tarif denemek istiyorsanız, bugün bu konuda cesaretli olun. Şu an insanlara karşı hissettiğiniz sevgiyi ifade etmeniz önemli.

Evinizin bir üyesiyle ilgili endişeler bugün sizi rahatsız ediyor olabilir. Bu kişi gitmiş ve bu kimseye söylenmemiş olabilir, ya da muhtemelen kendisini herkesten uzaklaştırıyor ve üzgün görünüyor olabilir. Arkadaşınız muhtemelen temel olarak iyi durumda ve ev içinde değil de ev dışından birisine üzülmeye yatkın. Bırakın o kendisi için en iyi olanı yapsın. Zamanı geldiğinde sizinle paylaşır.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün, çapkın, tutkulu bir ruh halinde olabilirsiniz. Romantik partnerinizle özel bir akşam yemeği planlamak isteyebilirsiniz. Bir süredir bir ilişkiniz varsa, bazen heyecan verici tarihlere çıkmanız gerekir! Sadece evde oturmayın, aynı eski rutine yakalanmayın. Bir tiyatro etkinliği veya müzik konseri görmek için gidin. Ya da zarif bir otelde rezervasyon yapın ve birlikte güzel bir akşam geçirin. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, geçen yılın etkinliklerini işinizle ilgili olarak değerlendiriyor olabilirsiniz. Bugün, net bir analiz için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olacaksınız. Esas olarak başarınızın maddi yönleriyle ilgileneceksiniz. Ancak durumu çarpıtmamaya ve abartmamaya dikkat edin. Devam eden başarın ve şansın sana yeni fikirler ve planların konusunda büyük destek sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104