banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

Günlük Burç Yorumu
banner150

banner150 banner150

Koç: 21 Mart-20 Nisan

İletişim kurduğunuz çevre genişlerken; yeni insanlar, farklı bağlantılar hayatınıza girebilir. Maddi sıkıntıları geride bırakmak isteseniz de şartlara müdahale edemediğinizin de farkındasınız. Bugün aynı anda birçok başarının ve değişikliğin haberini alabilirsiniz. İş hayatınızda sektör değiştirmek gibi bir planınız varsa aradığınız fırsat karşınıza çıkabilir. Hiçbir zirveye kolaylıkla gidilemeyeceğini ya da zirvelerin size getirilmeyeceğini düşünmelisiniz. Bu sayede kuramadığınız düzeni belirlemek, kendi işinizin ve hayatınızın yönetimini kolaylaştırmak daha mümkün hale gelebilir. Dinlendiğiniz ve başka konularla ilgilendiğiniz zamanların ardından bugün sorumluluklarınıza da zaman ayırmak durumunda olduğunuzu unutmayın. Eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olabilirsiniz. Bugün akıcı koşullar söz konusu. Yeni işlere temel atmak isteyebilirsiniz.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Ev ve iş dengenizi toparlamanız gerekebilir. Hem maddi ihtiyaçlar hem de aile içindeki gündemler size bazı kuralları baştan yazdırabilir. Bu konuda öncülük ederek herkesin üzerine düşen sorumluluğu almasını sağlayabilirsiniz. Korku ve endişe duyduğunuz konular gündeminize gelebilir. Ortaklı para konularıyla uğraşabilirsiniz. Finansal konularda yenilenmeye gitmek isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Size kriz yaratacak konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Akşam saatleri daha keyifli geçecektir. Kısmetinizin açıldığı ve kötü kimselerin sizden kendiliğinden uzaklaştığı bir gündesiniz. Ruhunuza mutlak olarak sakinlik ve sürecin geçeceğini bilmek iyi gelecek. İnsanlarla ilişkini düzene sokmak için çabaların olabilir bugün. Daha yapıcı konuşmalar yapmak senin için önemli olabilir hatta.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Bazı insanları eleştirebilirsiniz. Tavırları, konuşma ve iş yapma biçimleri, tanınırlıkları size hitap etmeyebilir. Buna yoğunlaşmak yerine kendinize yoğunlaşarak başkalarının da sizin için aynı şeyi düşünmesine mahal vermemelisiniz. Görmek istediğiniz hareketleri önce sizin göstermeniz gerekebilir. Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Öğrenmek ve keşfetmek için yeni yollar bulacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Etrafınızdakilerle düşüncelerinizi paylaşmak için istek içinde olabilirsiniz. Akşam iletişime açık zamanlar var. Sizlere başkaları hata yapabilirler. İş yerinizde bir takım rahatsızlıklar hissedebilirsiniz. Kariyeriniz için yeni kararlar almak isteyeceğiniz bir gün. Aile ve işle ilgili gelişmeler beklediğin gibi ilerleyebilir. Ailenle ilişkilerinin istediğin gibi olması seni olumlu etkileyebilir o yüzden bugün.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün parasal konularda yeni yöntemler geliştirebilir, yeni işlerle ilgilenebilirsiniz. Çok iyi bir hazırlığın ve donanımın ardından bunu yapabileceğiniz için önceliğinizi iyi bir araştırma yapmaya ayırabilirsiniz. Seçtiğiniz ışıltının nereye nasıl yansıyacağını sizin seçimleriniz ve adımlarınız belirleyecektir. Hedeflerinize ulaşmak için sağlam duracağınız bir gündesiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız için mücadele vereceğiniz zamanlar var. Kendinizi rahatça ifade edebileceksiniz. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlerleyen saatlerde eğlenceli aktiviteler programlayabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Bugünlerde, geçtiğimiz günlerde düşen enerjinizi toparlamak için çaba göstermeyi tercih edebilirsiniz. Geçmişi geçmişte bırakmak için da uygun bir gün.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bir yerlerde sorunlar doğarken bir yerlerde bunların çözümleri ortaya çıkacaktır. Bugün yönünüzü çözümlere ve gelişime ayırdığınızda fiziksel ve ruhsal olarak daha iyi hissedebilirsiniz. Potansiyelinizden şüphe duymak yerine bunları artık kullanmaya başlamalısınız. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni temeller atmak isteyebilirsiniz. Giriştiğiniz işlerde ellerinizi kirleteceksiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız zamanlar içindesiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde sohbet edeceğiniz ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir. Son zamanlarda estetik ve gösteriş gerektiren herhangi bir konuda başarılı bir gün. Ayrıca planlama yapmak ve dostlarınıza yardım etmek için de uygun bir gün. Bugün kendini her zamankinden daha şanslı hissedebilir ve bunun etkilerini de görebilirsin. Talihinin açılması karşına yeni kazanç fırsatları çıkarabilir hatta.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Beklentilerinize göre bir planlama yapmalısınız. Bugün kendi halinizde kalarak ve sadece sorumluluklarınızı düşünerek bir rota belirlemek iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Kaldığınız yerden, daha iyisiyle ilerlemek verdiğiniz mücadelenin yönünü ve içeriğini değiştireceği için sizi etkileyen durumları da değiştirmiş olacaksınız.

Gizli kalan düşmanlıklar yüzünden bugün biraz keyfiniz kaçabilir. Bilemediğiniz nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Gün içinde yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla program yapıp eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz.

Günü kuruntular ve olumsuz düşüncelerle başlayabilirsiniz. Aşırı kontrolsüzlük gün içerisinde kuruntu ve karamsal düşüncelere kapılmanıza neden olabilir.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. İlişkileriniz gün içinde ön plana çıkabilir. Uğraştığınız işlerde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konularda daha fazla kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz zamanlar içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim artabilir. Bugünlerde etrafınızdaki bazı kişilerle aranızda olumsuzluklar geçebilir. Bu olumsuzlukları sözlü ya da imalı bir şekilde dile getirmek isteyebilirsiniz. Bugün etrafına daha dikkatli bakman gerekebilir. İlhamını aramak senin için daha keyifli bir şey olabilir çünkü. Seni harekete geçirecek şeyleri fark etmek sana ayrı bir keyif verebilir genel olarak. Bu şekilde hayattan daha çok zevk alabilirsin bugün. Güçlü planların kişisi olmanıza rağmen, fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden, bazen çevrenizden tepki alıyorsunuz.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

İş planlamalarınızı düzenleyebilir, takviminizi gözden geçirebilirsiniz. Bir işveren iseniz bunu çalışanlarınızın talebinden önce yapmanız hem onları memnun edecek hem de sizin aklınızdan bazı soru işaretlerini silecektir. Ekonomik koşullarınızı iyileştirmek adına öncelikle mevcut gelir gider dengenizi kontrol edip buna göre görüşmeler yapmanızda fayda var. Gün içinde başkalarından alacağınız destek ile işlerinizi daha kolay toparlayabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işleri sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Cüzdanınıza ait konular gündeminizi etkileyebilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğinizle birlikte zaman geçirmek için program planlayabilirsiniz. Etrafınızdakileri yargılamamaya dikkat etmeye çalışın. İç potansiyelinizde kavgacılık olabilir. Görünüşünüz ile ruh haliniz tam anlamı ile örtüşmeyebilir.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Eğitim programlarınıza yoğunlaşabilir, ders çalışmanızı ve pratik yapmanızı kolaylaştıracak bir takvim çıkarabilirsiniz. Uygulamaya geçmek, yeteneklerinizi kullanmak özgüveninizi arttıracağı gibi çevrenizin ilgisini de üzerinize çekecektir. Hukuksal konuların gündeme gelmesi, kendinizi savunmakla ilgili durumlar doğduğunda ifadelerinizi doğru seçmeye özen gösterin. Hareketli bir gündesiniz. Konuşma ve yazışmaların yoğun olduğu zamanlar var. İletişimden kaynaklı sıkıntılara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Zihninizi sakinleştirmeniz gereken bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gün boyu sizi etkileyebilir. Akşam için özel bir program yapabilirsiniz. Gün içindeki harcamalarınıza dikkat edin. Sosyal açıdan çevrenizle ters düşmemek için onları dinleyip anlamaya çalışın. Kişisel anlamda başarısızlıklara değil geçmiş başarılarınıza odaklanmanız faydalı

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Neyi nasıl yönetmeniz gerektiğini iyi bilmelisiniz. Önce aklınızda ve hayatınızda neler olup bittiğini anlayın, sonrasında da bunları nasıl bir sıraya koyacağınızı belirleyin. Bir yerde nelerin var olduğunu bilirseniz, olmayan şeyi tespit etmek ve bunu temin etmek kolaylaşacaktır. Ailevi konular ön plana çıkabilir. Ev hayatınızdaki güvenlik sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yoğun gündeminiz içinde babanızla ilgili konuları göz ardı etmemelisiniz. Gün içinde güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha fazla rahatlayacağınız koşullar söz konusu. Başkalarına yaptığınız yardımlar beklediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Adaletinizi ruhunuzda taşımaya devam edin. Sağlığınıza odaklanmanızda fayda var. Senin için önemli olacak bir gezi planlayabilirsin bugün. Arkadaşlarını seninle gelmesi için ikna etmek senin için iyi olacak o yüzden.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Duygusal konularda kararlar almak isteyebilirsiniz. Birbirinizin hislerine tercüman olmak ikinizin de yükünü hafifletebilir. Ortaklı işler ve yüksek gelirli projeler konusunda sizin de bazı yöntemlerinizi değiştirip yenilemenizde fayda olabilir. Bugün yaratıcılığınızı kullanacağını işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız iş için varınızı yoğunuzu ortaya koyacağınız bir gündesiniz. İlgilendiğiniz konulardan zevk alacaksınız. Çocuklara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Harcamalarınızı abartmamaya özen göstermelisiniz. Akşam ilişkinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Her ne kadar iyi niyetli olsanız da bunu direkt olarak konuşmanızda fayda var. Saldırganlık, özellikle iş yerinizdekilerle problemler yaşamanıza neden olabilir. Bugün sosyalleşme fırsatı bulduğunda bunu değerlendirebilmelisin. Yeni haftaya başlamadan önce bu aralar stres atmaya ihtiyaç duyabilirsin. Bu konuda sevdiğin insanlardan destek görmek sana çok iyi gelebilir.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Yeme içme ve çalışma düzeninizin birbirini etkilediğini düşünebilirsiniz. İş yükünüzün fazlalığı duygusal açlığınızı tetikliyor olabilir. Kendinizi sıkmadan sorunlarınızı çözebilmek için doktor kontrolünde ilerleyebilir ya da kendinize yeni bir kontrol mekanizması kurabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. İşlerinizde kendinizi çok rahat ifade edeceğiniz zamanlar içindesiniz. Sorumlulukların en iyi şekilde üstesinden gelebileceksiniz. Akışta kalın. Kurduğunuz yanlış dostluklar bir takım pişmanlıklara girmenize neden olabilir. Sizi seven, muhabbetinizi seven kişilerle görüşmek size daha iyi gelecek. Bugün ailenle birlikte daha çok zaman geçirmen gerekebilir ve bunun için zaman yaratman gerekebilir

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2023, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104