banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

Günlük Burç Yorumu
banner150

banner150 banner150

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün çevrenizde bulunan insanlarla çok daha kolay iletişime geçeceksiniz. Genel olarak olumlu etkiler alıyorsunuz ve bundan da doğru anlamda yarar sağlamanız gerekmekte. Aldığınız ve alacak olduğunuz kararların arkasında durabildiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile de karşılaşmayacaksınız. Dengeleri mutlaka lehinize çevirmeniz gereken bir gündesiniz. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda biraz daha sabırlı olmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alabileceksiniz ancak bunun için biraz daha beklemede kalmalısınız. Sınırlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir. İş ve kariyer hayatınızda bugün, adım adım ilerlemeye çalışmalı ve elinizden geleni yapmalısınız. Bilinçli olmalı ve elinize geçen fırsatları daha net değerlendirme altına almalısınız. Mesleki olarak biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün, maddiyatla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün yaşamsal konularda kendinizi daha hareketli ve istekli hissetmeye başlıyorsunuz. Gerekli olanlar üzerinde etkinlik göstermek isterken biraz daha sabırlı olmanız gerektiğini unutmayın. Abartılı tepkilerinizi bir kenara bırakmalı ve daha anlaşılabilir olmanın yollarını aramalısınız. Koşullar sürekli olarak değişim gösteriyor ve sizin de mutlaka buna ayak uydurmanız gerekmekte. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri bu süreçte net olarak belli etmeniz gerekiyor. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi köşeye sıkışmış hissetme ihtimaliniz var. Amacınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya çalışın. Bugün, maddi anlamda kendinizi biraz zorlanmış hissedebilirsiniz. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Gelir ve gider arasında mutlaka denge kurmaya çalışın.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Bugün iletişimden kaynaklı belirsizlikler yaşanacak olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Sözel gücünüzden doğru anlamda yarar sağlamanız gerekiyor. Yaklaşımlarınız konusunda biraz daha dengeli ve tedbirli olmaya çalışın. Kafanızın içinde yer eden olumsuz düşüncelerden kurtulmayı başardığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile de karşılaşmayacaksınız. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda duygusal olarak kendinize daha fazla güvenmeye başlıyorsunuz. İçsel sorunların ve sıkıntıların da geride kalma ihtimali var. Etkin yaklaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi köşeye sıkışmış hissedecek olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Enerjinizdeki yoğunluktan doğru anlamda yarar sağlamaya çalışmalısınız. Bilinçli adımlar atılması gereken bir gün. Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda yeni beklentiler içerisine girebilirsiniz.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün düşüncelerinizi çok fazla dile getirmek istemeyecek ve kendi iç dünyanıza çekilmenin yollarını arayacaksınız. Olabilecekler üzerinde etkinlik gösterme arzunuz ve isteğiniz de var. Olumsuzluklara takılı kalmadığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Çabalarınızın karşılığını almak için biraz daha beklemede kalmaya çalışın. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda daha duygusal yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşanmayacak. Duygularınızı biraz daha ılımlı ifade etmelisiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mümkün olanlar üzerinde etkinlik göstermeye çalışmalısınız. Yoğun süreçten geçiyorsunuz ve bu da kafanızın karışmasına neden oluyor. Daha mantıklı adımlar atmanız gereken bir gün. Bugün, maddiyatla ilgili konularda daha kontrollü olmalısınız.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün duygularınızı ve düşüncelerinizi kontrol edebilmekte zorlanmayacaksınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atabildiğiniz sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile de karşılaşmayacaksınız. Olumsuzlukların tamamen ortadan kaldırılması için harekete geçmeniz gerekiyor. Sabırlı ve sakin kalabilirseniz. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Dayanıklılık ortaya koymalı ve ilişkinize zarar verebilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Dengeleri zorlamadığınız sürece herhangi bir sorun yaşanmayacak. İş ve kariyer hayatınızda bugün, bilinçli adımlar atmanın yollarını aramalı ve mesleki olarak toparlanmaya çalışmalısınız. Elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken bir gün. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız ancak bunun için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Bugün, maddiyatla ilgili beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün daha planlı adımlar atmaya çalışın. Keskin zekânızdan da doğru anlamda yarar sağlayabileceksiniz. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelme şansınız var. Sorunların ve sıkıntıların üstesinden gelebileceğiniz bir gündesiniz. Her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda daha duygusal hissetmeye başlıyorsunuz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya çalışın. Beklentilerinizin karşılıksız kalmayacağı bir süreçten geçiyorsunuz. Sınırların yeniden belirlenmesi gereken bir gündesiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleğinizi ilgilendiren konularda daha girişimci yaklaşımlar ortaya koyabilirsiniz. Projeleriniz doğrultusunda ilerleme kaydetme şansınız da var. Sahip olduğunuz fikirleri gerçekleştirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Bugün gelişmeler açısından gayet olumlu enerjiler altındasınız. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberin de elinize ulaşma ihtimali var. Harekete geçmek için gerekli olan enerjinin tamamına sahipsiniz. Fırsatlar üzerinde etkinlik gösterme şansınız da bir hayli fazla. Ayrıca, ikili ilişkilerden yana da yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İş ve kariyer hayatınızda bugün, koşullar üzerinde etkinlik göstermekte zorlanmayacaksınız. Abartılı yaklaşımlar ortaya koymadığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi şekillenebileceğini de unutmayın. Olumsuzlukların geride kalabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Bugün, gelir ve gider arasındaki olumsuzlukları ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Dengeli olabildiğiniz sürece her şeyin istediğiniz gibi ilerleyebileceğini de unutmamalısınız.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugün kendinizi karmaşık düşünceler içerisinde bulabilirsiniz. Kimi zamanlarda daha sakin ve ılımlı olmak isteyecek kimi zamanlarda ise daha sert çıkışlar ortaya koyabileceksiniz. Nedenler üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece kendinizi daha da iyi hissetme ihtimaliniz var. Sorunların ve sıkıntıların üstesinden gelmek için biraz daha mücadele etmelisiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, abartılı adımlar atmaktan kaçınmalısınız. Olaylara bakış açınızı biraz olsun değiştirmeye ihtiyacınız var. Dengeler ne kadar zorlayıcı olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Her şey için sabırlı olmaya ihtiyacınız var. Bugün, finansal durumunuzu zorlayabilecek her türlü harcamadan uzak durmalısınız. Olumsuzlukları gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün ikili ilişkilerinizle ilgili konularda daha heyecanlı ve coşkulu hissedeceksiniz. Sözel açıdan daha da iyi hissetmeye başlıyorsunuz. İçsel sorunların ve sıkıntıların da son bulma ihtimali var. Yoğun süreçten geçiyorsunuz ve bu durumu lehinize çevirmek için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Hata yapmamanız gereken bir gün. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda abartılı yaklaşımlar ortaya koymaktan kaçınmalısınız. İlişkinize vermiş olduğunuz değeri net olarak belli etmeye ihtiyacınız var. Birlikteliğinizle ilgili aldığınız kararların arkasında durmalı ve çözüm arayışlarına yönelmelisiniz.  İş ve kariyer hayatınızda bugün, olumsuzlukları gözünüzde çok fazla büyütmekten kaçınmalısınız. İş birliği içerisinde olduğunuz kişilerle aranızda sorun varsa bunu bir an önce çözüme kavuşturmaya çalışın. Yalnız hareket etmek size zarar verebilir.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün kendinizi genel olarak biraz keyifsiz hissedeceksiniz. Zihinsel ve fiziksel olarak biraz olsun toparlanmaya çalışmanız gerekmekte. Rutin olanların değişim göstermesini arzu ediyorsanız ona göre adımlar atmanız gerekiyor. Tersliklerin önüne geçmek istiyorsanız bazı radikal kararlar almanın da eşiğine gelebilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, meslek hayatınızı ilgilendiren konularla daha yakından ilgilenmeye başlayacaksınız. İçsel sorunların ve sıkıntıların önüne geçmeye çalışmalı, elinizden geleni yapmalısınız. Hata yapmamanız gereken bir gün. Bugün, maddi anlamda biraz daha tutarlı olmalısınız. Elinize geçen fırsatları net olarak değerlendirme altına almanız gerekiyor. Ayrıca, yeni kazanç yolları da bulabilirsiniz. Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda duygularınızı ifade ederken yanlış anlaşılabilirsiniz. Ufak tefek sorunları gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz ve bu da ilişkinize çok fazla zarar vermekte. Daha sakin kalmanın yollarını aramalısınız.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün kendinizi ifade etme noktasında beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Amaçlarınızın dışına çıkmamalı ve elinizden geleni yapmalısınız. İkili ilişkilerde daha anlaşılabilir olmanız gerekiyor. Enerjinizdeki yoğunluktan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmayın.

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda etkin adımlar atmak isteyeceksiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda ne kadar sorun varsa çözümlemeniz gerekiyor. Aktif adımlar atmanız gereken bir süreçtesiniz. Elinizden gelenin en iyisi için mutlaka harekete geçmelisiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki açıdan daha meraklı yaklaşımlar ortaya koyacaksınız. Kişisel sorunlarınızın ve sıkıntılarınızın da son bulma ihtimali var. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmalısınız. Bugün, gelir ve gider arasındaki sorunları kısa zaman içerisinde ortadan kaldırmalısınız. Her türlü sorunun üstesinden gelme şansınız var. Yeter ki doğru adımlar atmaya odaklanın.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün ev ve aile hayatınızı ilgilendiren konularda daha da yakından ilgileneceksiniz. Sözel ifadelerinizden doğru anlamda yarar sağlayabileceksiniz. Yoğun dönemden doğru anlamda yararlanabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebileceksiniz.

İş ve kariyer hayatınızda bugün, karmaşadan uzak durmalı ve elinizden geleni yapmalısınız. Uygun ve etkin enerjiler alıyorsunuz. Başarı olarak adlandırdığınız noktanın da aslında çok uzakta olmayacağını bilmelisiniz. Kendinizi her açıdan daha güçlü hissedebileceğiniz bir gün. Bugün, maddiyatla ilgili beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Yeteneklerinize ihtiyaç duyabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Çabalamanız gerekiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104