banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

Günlük Burç Yorumu
banner150

banner150

banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Başarılı işlere bugünlerde imza atmak seni huzurlu kılıyor. Maddi imkânlarını bir nebze rahatlatacak bir görüşme yapman mümkün. Bunun için ekstra hazırlık yapman gerekebilir. Bugün senin için “bu yapılamaz “ diye bir şey yok! Herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışarak kendi sorumluluklarının da farkında varıyorsun. Ayağa kalktığınızı hissettiğiniz bir gün olabilir. Çevrenizde olup biteni, bunların hayatınıza olan etkisini doğru kavradığınızda davranışlarınızı şekillendirmeniz de kolaylaşacaktır. Yeteneklerinize, işinize ve kaynaklarınıza sahip çıkmalısınız. Gün içinde eşinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler gündeme gelebilir. İlgilendiğiniz konulara yön kazandırmak için çaba gösterebilirsiniz. Aşk hayatınız renklenebilir.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugünün havası aynı senin gibi açık sözlü ve yürekli olan kişileri destekliyor. Hem maddi olarak koşulların için çabalamak hem de ilişkilerinde yapıcı olman, insanları etkiliyor. Eğer eşinin kardeşleriyle sorunların varsa ona yardımcı olmaktan keyif alabilirsin. Dengeleri bugün oturtmak senin için zor olmayacak. Bazı açıklamaları örtbas etmek mümkün olmayacak. Ailenizden gelecek öneriler başka açılardan düşünmenize yardımcı olabilir. Sizin fark etmediğiniz bir konunun önünüze gelmesi, hem zaman kazanmanızı hem de daha hızlı yol almanızı sağlayacaktır. Birbirinizi yapıcı olarak desteklediğinizde zor gibi gelen her şeyin kolaylaştığını, aslında zaten kolay olduğunu fark edebilirsiniz.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Önünü açan kişilere ve ailene minnettar olacaksın. Gurur verici gelişmeler ruhuna iyi gelebilir. Eğer sevgilinle arandaki sorun uzadıysa, bugün neticeye varmak zor olabilir. Kıskançlık ve rekabet hem özel hayatında hem de kariyerinde var olacak. Gökyüzü bugün duyduğun her şeye inanmaman gerektiğinin altını çizecek. En iyi fikirlere sahip olmak önemli değildir, bu fikirleri nasıl uyguladığınız ve devamlılığınızı nasıl sağladığınız önemlidir. Bugün insanlarla bu yönde görüşmeler yaparak onların tecrübelerinden yararlanarak bir adım atabilirsiniz. Sosyal hayatın içinde nasıl var olacağınızı bugün yapacaklarınız belirleyebilir. Bugün çocuklarınızla ilgili konulara zaman harcayabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işler daha ilgi çekici olabilir.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Eğer işinden dolayı şehir dışında yaşıyorsan bugün gerçekleşen tesadüflere kader diyebilirsin. Uzun zamandır görmediğin bir arkadaşınla karşılaşmak, ondan haber alman mümkün olabilir. Bugünü spora, estetik ve bakım için konulara ayırabilirsin. Sabah başka öğleden sonra başka bir ruh hali hâkim olacak. Yeni iş kalemleri oldukça kalıcı ve ideal etkiler oluşturacaktır. Para kazanmak değil hayatınızın standartlarını yükseltmek, bunu çoğaltmak ve geniş bir kitleye sunmak önceliğiniz olmalıdır. Bu sayede kazandığınız her şeyin değerini daha iyi anlayacak ve kullanabileceksiniz. İşbirliklerinden destekler görebilmek için başkalarının görüşlerine karşı önyargılarınızı kırmalısınız. Gün içinde ailevi konulara daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

İlişkilerinden yana endişelerin varsa bugün düşüncelerinden olumsuz etkileri atabilirsin. Senin için önemli ve değerli olan birinin öğütleri kıymetli olacak. Bugün alacağın haberler yorulduğuna değeceğini gösteriyor. Çekinmeden ilgilendiğin kişiye mesaj atabilir, onu arayabilirsin. Hayatınızın her gününü bir öncekinden daha iyi yaşam isteğiniz bugün daha baskın olabilir. Yeni tecrübeler edineceğiniz bir gündesiniz. Bu tecrübelerin yönünü ise ilişkilerden, iş yaşamından beklentileriniz belirleyecektir.

Bugün yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Kardeşlerinizle ilgili konular önem kazanabilir. Gün içinde eğitimler düzenleyebilirsiniz. Zihinsel konularda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bugün dalgın bir ruh hali içinde olmanız mümkün.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Artan dengesiz gelirler-giderler hesapları kemerleri sıkmana neden olabilir. Evde bugün zaman geçirenler her şeyi baştan sona kadar istiflemeye kalkabilirler. İnsanların gönlünü almak için kelimelerin büyüsüne inanacaksın. Akşamüstü planladığın işlerin hiçbiri gerçekleşmeyebilir, kendini yorgun hissedebilirsin.

Kendi halinde bir gün geçirerek dışarıda olanı biteni daha iyi gözlemleme şansı bulabilirsiniz. Yaptıklarınızın ve yapmadıklarınızın da buna olan etkisi bir özeleştiri yapmanızı sağlayabilir. İçinizde bunun muhasebesini tutmak ilerleyen günlerde daha iyi adım atmanıza yardımcı olacaktır. Gün içinde kişisel konularda biraz dağılabilirsiniz. Parasal birikimlerinizle ilgili yeni fikirler yaratabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda görünür olmak isteyebilirsiniz.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Finansal olarak seni rahatlatacak terfi ya da zam haberi iş arkadaşların arasında farklı anlaşmazlıklara neden olabilir. Arkandan konuşulanlara sen kafanı takmayacaksın. Eğer artık “bekârlık sultanlık” demekten sıkılan bir Teraziysen evlilikle ilgili fikirlerini değiştirenler olabilir. Yatırım yapmak, maddi ve manevi olarak güçlü hissetmek isteyebilirsiniz. Elinizdeki imkanları değerlendirerek sadece bugünü değil yarınlarınızı da güvence altına alabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla görüşerek bu konuda bilgi sahibi olan insanlardan da destek alabilirsiniz. Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hassas olduğunuz konulara daha duygusal yaklaşabilirsiniz. Başarılı olduğunuz konulara odaklanabilirsiniz. İstikrarlı bir başarı için işlerinizin yönünü netleştirmek isteyeceksiniz.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Esnek baktığın bazı konularda fikrin değişebilir. Kararsızlığın hüküm sürdüğü bugün, önemli işlerini yarım bırakmaktan mutsuz olacaksın. Hayatını kolaylaştıran, her gün neredeyse iletişimde olduğun kişilerle artık eskisi kadar kontakta olmamak seni üzebilir. İhmal ettiğin dersler, ödevler ya da bir işin varsa akşam sadece bu işlere odaklanabilirsin. Yerinizde saymak size uygun bir davranış olmayabilir. Bugün iş ortamınızda bu durumu değiştirecek bazı görüşmeler ve çalışmalar yapabilirsiniz. Eğer işveren iseniz çalışma arkadaşlarınızın iş eğitimleri, kişisel gelişimleri gibi konulara ağırlık verebilirsiniz.

Bugün bilemediğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Gizli kalan olaylar sizi strese sokabilir. İşlerinize yön kazandırmak için daha fazla mücadele verebilirsiniz.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Rasyonel olmaya çalıştığın bir gün. Eğer ilişkini toparlamaktan yanaysan elinden geleni yapacaksın ve karşılığını bekleyebilirsin. Ödevlerin arasında evini ya da ofisini düzenlemek olacak. Bugün yardımına gelen insanları geri çevirmemelisin. Gönlü boş Yay burçlarını heyecanlandıran iletişimler gerçekleşebilir.

Bilgi ve tecrübelerinizi değerlendireceğiniz alanların arayışına girebilirsiniz. Belli bir iş dahilinde olduğunuzda bu size yeterli gelebilir ama devamını getirmek istediğinizde tıkanıklık hissetmemek için eğitim, danışmanlıklar gibi önlem almak isteyebilirsiniz. Yaşam şeklinizi de olumlu yönde etkilemesine izin verdiğinizde bu önlemler sizin için bir kilometre taşına dönüşebilir. Bugün gündeminizi geleceğinizle ilgili beklentileriniz oluşturabilir. Yaptığınız planlarda değişiklikler meydana gelebilir.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Beklediğiniz anların acısını çıkarmak isteyebilirsiniz. Bunun size bir katkısının olmadığı durumlarla yüzleşmek motivasyonunuzu arttıracaktır. Geleneksek yöntemleri içinde bulunduğunuz şartlara ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirdiğinizde hem parasal hem de psikolojik açıdan kendinize yeni bir kapı bulmuş olabilirsiniz. İş hayatınızdaki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İş arkadaşlarınızla ilgili konularda etkin olabilirsiniz. Gün içinde ön planda olmak isteyebilirsiniz. İlgilendiğiniz bir olayı sonuca bağlamakta zorlanabilirsiniz. Bir işi geliştirmek için sorumluluk almak isteyebilirsiniz. İstikrarlı bir başarı için çaba göstermeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde ise gelecekle ilgili hayalleriniz ön plana çıkabilir.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Beklenmedik haberlerin müjdesini yaşayacaksın. Ağırbaşlı tavırlarınla büyüklerin gönlünü kazanacaksın. Kader ağlarını karşılaşmalarla örecek, bazı insanlarla ilgili çelişkili ifadelerde bulunabilirsin. Herhangi bir üyeliği düzenleyenleriniz olacak. Partnerinizle günü kendinize ayırabilirsiniz. İlişkinize, birbirinin duygu durumuna yönelik konuşmalar yaparak bazı sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Yapıcı bir gün geçirmek aldığınız ve uygulamak için beklediğiniz kararları hızlandırabilir. Bugün yeni konular öğrenmek için uygun bir gündesiniz. Uğraştığınız işler hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Kendi sınırlarınızı aşmak için hayatınıza yön vermek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha fazla ileriye götürmek için mücadele verebilirsiniz.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bir süredir telaşlı olduğun bir meselen bugün sonunda çözülüyor. Eğer ailede baba ya da erkek karakterlerle ilgili önemli haberler bekleyen varsa, olumlu neticeler sonunda gelebilir. İşine, özel yaşamına odaklanmak isteyenler için başlanılan iş bitmeyebilir. Önemli konuları başka bir güne transfer edebilirsin. Hafta sonuna girmeden bazı işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Zamanı kullanırken bunu en iyi şekilde yapmaya çalıştığınızda her gün isteğinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu da motivasyonunuzu ve kendinize ayıracağınız alanı arttıracaktır. Gün içinde ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Sıkıntılı olduğunuz konulara karşı daha fazla tepki gösterebilirsiniz. Gün içinde işlerinizin akışında durağanlık olabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2023, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104