banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

Günlük Burç Yorumu
banner150

banner150

banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün gerçekten duygusal anlamda kopuk olabilirsiniz, bu da biriyle samimi bir ilişki kurmanızı zorlaştırıyor. Üzerinde çalıştığınız herhangi bir projeye yüreğinizi koymada zorlanıyorsunuz çünkü bu konuda soğuk ve durumdan uzakmış gibi hissediyorsunuz. Eğer içinizden gelmiyorsa, zorla heveslenmeye çalışmayın. Duygusaldan ziyade mantıklı bir yaklaşım sergilemeniz daha iyi. Bugün ilişkinize pratik anlamda bakmaya karar verebilirsiniz. Para sorunlarına odaklanabilirsiniz... Belki de finansal sorumlulukları yeni bir şekilde paylaşmaya karar vereceksiniz? Faturaları genellikle ödeyen sizseniz, partneriniz artık harekete geçmelidir. Bu seçenek hakkında sevgi dolu, destekleyici bir şekilde konuşabilirsiniz. Daha iyi bir finansal güvence elde etmek için birlikte çalışabilirsiniz.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün gerçekten halletmeniz gereken ve sizin çok zor bir iş var. Aklınız başka kalbiniz başka söylerken bir şeyleri dengede tutmak aradığınız çözümü bulmanızı zorlaştıracak. Çok stresli olmamaya çalışın. Ne kadar az endişe duyarsanız ve kontrol etmekten ne kadar vazgeçerseniz, sorunları da o kadar kolay ve acısız bir şekilde çözebileceksiniz. Bugün inanılmaz bir şansa sahip olabilirsiniz. Son zamanlarda, işlerin yoluna gittiğini hissetmiyor olabilirsiniz. Ama bugün, bütün bunlar değiştirecek. Finansal alanda önemli bir atılım yapabilirsiniz Belki bir ev satar, bir borçtan kurtulur veya bir davadan para alırsınız. Ya da çok fazla para getirebilecek serbest-evden çalışabileceğiniz bir iş yapmak için bir fırsatınız olabilir. Gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutun ve almaya hazır olun!

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Bugün gerçek bir yenilik yaşayacaksınız. Belki bir katılmak istediğiniz bir iş aniden size fırsat olarak sunulacak. Kariyeriniz ilerlemeye devam etmeye hazır, bu yüzden kendinizi değişim için ani fırsatlara açık tutun. Ya da aşk hayatınızda, duygularınızla şansınızın güzel bir şekilde bir araya geldiğini görebilirsiniz. Bugün ilginç biriyle tanışabilirsiniz. Gezegenlerin enerjileri, yolunuza önemli birini çıkarabilir. Size profesyonel olarak yardım edebilecek bir meslektaşınızla karşılaşabilirsiniz. Bu kişi kariyer değişikliği hakkında bazı yararlı önerilerde bulunabilir. Fikirlerini göz ardı etmeyin, çünkü bu tavsiye faydalı olabilir. Bazen kendi başınıza çok fazla mücadele ediyorsunuz. Arada bir küçük yardım almakta yanlış bir şey yok!

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün gezegenler arasındaki uyumlu bir etkileşim ile, biriyle barışmanız söz konusu olabilir. Belki de sevdiklerinizle bir takım anlaşmazlıklar veya çatışmalar yaşıyorsunuzdur. Bugün farklılıklarınızı çözmek ve birbirinizin bakış açısını anlamak daha kolay olacak. Ortak bir paydada buluşacak ve birbirinizle ilişki kurmanın farklı bir yolunu bulabileceksiniz, böylece bir dahaki sefere benzer bir stresten kaçınabilirsiniz.

Bugün inatçı bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bazı şeyleri ya siyah ya da beyaz renklerde göreceksiniz ve görüşlerinize çok katı olacaksınız. Egonuzun kontrolden çıkmasına izin vermeyin. Diğer insanların bakış açılarına saygı göstermek için elinizden geleni yapın. Bir şey hakkında güçlü bir bilginiz olsa da, muhtemelen tam resme sahip değilsiniz.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün geleceğiniz yokmuş gibi hissettiğiniz günlerden biri olabilir. Halihazırda bekliyor olduğunuz bir miktar paradan hala haber yok ve fiziksel olarak da kendinizi durgun ve yavaş hissediyor olabilirsiniz. Fakat kesinlikle etkileyici tarafınızı hissetmiyorsunuz. Günü geçirmenin en iyi yolu, kitap okuma, resim yapma veya boyama gibi az fiziksel çaba gerektiren ve yapmaktan zevk aldığınız şeylerle ilgilenmek olacak. İç gözlem çoğu zaman harekete geçmekten daha faydalıdır. Bugün ilginç bir insan ekibi ile çalışma şansınız olabilir. Belki bir projede bir grup insanla işbirliği yapacaksınız. İnsanlar düşüncelerinde bir ileri bir geri giderken bundan eğlenebilirsiniz. Bu yaratıcı değişim teşvik edici ve ilham verici olabilir. Bazen işinizle çok fazla yalıtılmış olmaya meyilli oluyorsunuz, bu nedenle meslektaşlarınızdan enerji almanız iyi olur.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün geçmişe doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Gün boyunca bu enerji sizi biraz nostaljik bir moda sokabilir. Belki de yaşadıklarınızı şimdiki hayatınızla kıyaslayarak son tatilinizde olanlar hakkında kafa yorabilirsiniz. Ya da yıllar öncesinde kalmış ama sizin için romantik açıdan önemli birini hatırlıyorsunuzdur. Eski sevgilinizin ne yaptığını merak edebilirsiniz. Belki de bu kişiye yazmalı veya onu aramalısınız. Bugün insanlarla çok fazla etkileşime girebilirsiniz. Telefon görüşmeleri yapmakla, meslektaşlarınızla önemli projeler hakkında sohbet etmekle ve müşterilerle ilgilenmekle meşgul olabilirsiniz. Dudaklarınız yorulacak kadar konuşmakla meşgul olabilirsiniz! Yazma veya e-posta gönderme gibi özel, sessiz işler için muhtemelen en iyi gün değil. Ancak network oluşturma ve pazarlık için harika bir gün.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Bugün ilgi odağını paylaşmalısınız. Son zamanlarda başarılı olmak için çok isteklisiniz ve tanımak için zorluyorsunuz. Fakat bugün etrafınızda övgüyü hak eden başkaları olabilir. Spot ışıklarını çalmamaya çalışın! Uzun saatler çalışan başkalarına da biraz cesaret verin. Veya patronunuza meslektaşlarınızın ne kadar katkıda bulunduğunu söyleyin. Biraz mütevazı olmak ve başkalarının başarınızda bir rol oynadığını fark etmek iyidir. Eğer bir satış işindeyseniz, bugün para yığınla gelebilir. Sezgisel becerileriniz en yüksek seviyede bu da müşterilerinizin isteği ve ihtiyacını sezmenizde yardımcı oluyor. Siz onlara tam olarak ihtiyacı olan şeyleri sundukça şaşkına dönecekler. İnsanlar bu başarınızın sırrını sorarlarsa sadece gülümseyin. Sanki hep sürecekmiş gibi bu şanslı günün keyfini çıkarın!

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugün bir konuda endişeli hissediyor olacaksın. Eğer böyle bir durum içerisindeysen, içgüdülerine güvenerek hareket et. Bu tarz hisler içsel uyarı sistemleridir; senin için doğru olmayan bir durum içerisinde olduğunun sinyalini verirler. Tabi içindeki kaygının kötü şeylere işaret etme gibi bir zorunluluğu da yok – hatta olaydan tamamen alakasız şeyler de korku, güvensizlik ve yetersizlik hislerini tetiklemiş olabilir. Harekete geçmeden önce içindeki hisler konusunda iyice düşün ve hislerinin sebeplerini sorgula. Geç olsun güç olmasın. Gizli bir tarafınız var gibi görünüyor. Gün boyunca, iş bitirici çalışan olacaksınız. Fakat havanın kararmasıyla bir palyaçoya dönüşebilirsiniz. Kesinlikle hem yazılı hem de sözlü becerileriniz çok iyi. Seyirci kitlenizi genişletmenin tam zamanı.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün adeta dünyanın zirvesindesin. Manzaranın keyfini çıkar. Durdurulamazsın! Ailen ve arkadaşların da bu modundan hoşlanıyor olacak. Hem maddi hem manevi açıdan bonkörsün ve gün geçtikçe insanlar senin ışığından faydalanabilmek için sıraya girebilir! Aşırı isteğini zapt etmeye çalış ve biraz sağduyulu ol. Çok kişiye azar azar vermektense hak eden bir azınlığa yeteri kadar vermek çok daha iyidir. Anladın sen...

Evle ilgili organizasyonlarınızı kontrol etmek için iyi bir zaman. Bir şeyleri akışına bırakmak için kişisel alan oluşturmanız gerekebilir. Kıyafet dolabınızı gözden geçirin, ihtiyacınız olmayanları atın. Ya da, satmayı da düşünebilirsiniz. Karışıklık yaratan dosyaları ortadan kaldırın. Daha az dağınıklık demek daha fazla odaklanmak demek!

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün gizli bir tarafınızı ortaya çıkarmaya karar verebilirsiniz. Şu anda daha derin bir samimiyet ve dostluk isteyen bir tarafınız var. Bir şeyleri daha derin bir düzeyde paylaşabileceğiniz arkadaşlarınız olmayabilir. Ya da her şeyinizi sevgilinizle paylaşmak zor olabilir. Bugün kendinizi biraz daha fazla açmaktan korkmayın, çünkü ne kadar istekli olursanız, o kadar fazla insanla tanışacaksınız.

Bugün için iki seçeneğiniz var. Ya mevcut sistemde çalışacaksınız ya da sizin için ideal bir araç olarak hizmet edecek tamamen yeni bir tane yaratacaksınız. Bugünün bakış açılarının sizi ikinci yolda ilerlemeniz zorlayacağı açıktır. Ancak, bunun sizin için zor bir seçim olması muhtemeldir. Önceliklerinizi ve hedeflerinizi görünürde tutarsanız, seçim netleşir.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün eğlenceli ve tutkulu bir ruh halinde olabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde sevgi ifade etmeye ve romantizm yaratmaya hazır olacaksınız. Hayatınızda biri yoksa özel birinin ilgisini çekebilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla flört etmek, etrafınızdakileri etkilemek ve insanlarla sohbet etmek hoşunuza gidiyor. Eğer bir ilişkiniz varsa, bugün sevgilinle dinlenmek ve rahatlamak için mükemmel bir gün. Güzel bir restorana ya da güzel bir parka bir gezi gidebilirsiniz. Bugün heyecan verici bir teknolojik keşif yapabilirsiniz. Bilgisayar araçlarını evinize yeni bir şekilde uygulamak için bir yol keşfedebilirsiniz. Bu yenilik sadece hayatınızı kolaylaştırmayacak, aynı zamanda tüm ev halkı için etkileri çok yararlı olacak! Aklınıza gelen herhangi bir fikir hakkında konuşun. ,

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün iş arkadaşlarınız ve arkadaşlarınız için fazlasıyla kibar olmak isteyebilirsiniz. Gündüz vakti enerjisi insanları biraz fazla zorlayabilir ve birisine fazla eleştirel yaklaşırsanız söylediklerinizi çok fazla üstüne alınması muhtemeldir. Ayrıca alaycı espriler yapmaktan da kaçınmak isteyebilirsiniz! Herhangi bir sert söz bugün gerçekten de geri tepebilir, bu yüzden insanlarla iletişim kurduğunuzda daha şefkatli olmaya çalışın. Bugün biraz alıngan ve hassassın. Bazen insan gruplarıyla iyi anlaşabiliyorsun, bazen de kendine özel vakit ayırmak istiyorsun. Şu anda çevrende insan istemiyorsun. Kişisel alana ihtiyacın var. Belki de biraz meditasyon sana iyi gelir. Veya en sevdiğin parçaları dinlemek şarjını doldurabilir. Kendine zaman ve alan tanımalısın.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104