banner6

Günlük Burç Yorumu

banner37

Günlük Burç Yorumu
banner150

banner150

banner99

 Koç: 21 Mart-20 Nisan

İnsanlardan ve hayattan beklentileriniz konusunda düşünceli ve gergin olabilirsiniz. Bu konuda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinizi düşünmek günlük yaşantınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Direnç göstermek yerine düşüncelerinizi paylaşmak hem sizin hafiflemenizi sağlayacak hem de zaman kaybının önüne geçecektir. Bugün yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. İki konu arasında kalabilirsiniz. Duygusal olarak keyifli süreçler yaşanabilir. Zihinsel olarak kendinizi daha güçlü ve yeterli hissedebilirsiniz. İşleri düzene koymak için daha fazla şey öğrenmeniz gerekebilir. Eksiklerinizi tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Akademik konular gündeme gelebilir.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Gücüne güç katan bir etkileşimdesin. Seni bir süredir rahatsız eden işlerden uzak durmak ya da kişilerden benliğine iyi geliyor. İletişim odaklı her konuda bugün başarılısın. İki arkadaşına çöpçatanlık etmek ya da küsleri barıştırmak aslı görevin olabilir. Sezonluk isteklerini yerine getirmek için fiziğine, yeme düzenine itimat edeceksin. İşinizi geliştirmek, yeni bir başlangıcı bu şekilde süslemek isteyebilirsiniz. Eksiklerinizi tespit edip kapatmaya odaklanmaktan korkmayın. Vazgeçmeniz, bırakmanız gereken işler ve alışkanlıklar önünüzün açılmasını sağlayabilir. Bugün endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Ortaklı konularda daha özenli davranmalısınız. Sorumlu olduğunuz konulardaki eksiklikleri tamamlayabilirsiniz.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

İçinde dramatik duygulara neden olan ruh halinden kurtuluyorsun. Günü çocuklarına ve kendine ayırmak herkese iyi gelebilir. Birine karşı gizli kalmış duygularını ifade etmek eskisinden daha kolay olacak. Bugün itiraf gibi konuşmaların neticesi belli kararlar almanı sağlayabilir. Yaşam koşullarınızı hangi değerlerin ve kapsamların üzerine kuracağınızı belirlemek isteyebilirsiniz. Derinlemesine düşünürken hayatınızda var olanlar ve devam edemeyecekler şeklinde bir eleme listesi yapabilirsiniz. Bu insan ilişkilerinizde olabileceği gibi alışkanlıklarınız ve tercihlerinizde de olabilir.. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek için mücadele edebilirsiniz. Bazı konularda eksiklerinizi gidermeniz için öğrenmeniz gereken konular olabilir.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün en basit işler bile sana yük gibi gelecek. Bazı kişiler çabaladığın konuları hatırlatacak. Desteklerin konusunda kendinden emin olduğun kadar maddi olarak da yakınlarına imkanlarını sunacaksın. Kamusal alanlarda çalışanlar için bugün yoğun mesailer gündeme gelebilir. Tabularınızın sizi koruyan değil sınırlandıran olduğunu fark edebilirsiniz. Bunları kabul etmek ve değiştirmek zor olsa da çaba göstermekten vazgeçmemelisiniz. Pes ettiğiniz noktayı bulun, buradan hayatınızın kayıplarını telafi etme şansı da bulabilirsiniz. Bugün çalışma hayatınızda yeni kapılar açılabilir. İşlerinizde eksikliklerinizi toparlamak için fırsat bulabileceksiniz. Bazı konuları daha iyi hale getirmek için mücadele verebilirsiniz.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Kelimelerle anlatılmaz kederleri geride bırakmak kolay olmuyor. Kariyerine ve çocuklara odaklanacağın bugün cesur hamleler yapabilirsin. Sosyal yapına hitap eden işler ve sorumluluklara evet diyeceksin. Çocukları olan Aslan burçları, zamanın büyük bir kısmını baş başa geçirebilirler. Uzun zamandır konuşulmayan mevzular arkadaşlar arsında açılabilir. Beklentiye uymayan, hoşunuza gitmeyen konuları gündeme getirdiğinizde kaybetmekten korkabilirsiniz. Bugün müdahale etmekten çekindiğiniz durumlar yarın size başka sorunlar getirebilir. Bunun anlamı kırıcı olmak değil ama isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı konuşmak karşı tarafta bir farkındalık oluşturabilir.  Sorumlu olduğunuz konuların üstüne gitmekte kararlı davranabilirsiniz. Duygusal olarak desteklendiğinizi hissettiğiniz bir gündesiniz.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün insanlarla iletişimde bazı aksaklıkları toparlayabilirsin. Sert ve öfkeli yaklaşımlar yerine pozitif sözlere bırakacak. Ev arayanlar, taşınmak zorunda olanlar için yeni bir dönem başlayabilir. Bugün aileden insanların yardımına koşabilir, onlarda da sıkıştığın konularda destek görebilirsin. Ev tadilatı için birikmiş paranın hesabını yapabilirsin. Günlük alışkanlıklarınızı ve çalışma koşullarınızı revize ederken hangi noktadan başlamanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Bu belirsizliğin sizi agresif bir noktaya taşımasına müsaade etmemelisiniz. Bir düzen kurmanın en iyi yolunun her gün biraz üzerine koyarak farklı şeyler deneyimlemek olduğunu unutmayın. Bir takım işlerinizi gerçekleştirmek için kendinizi çok hevesli hissetmeyebilirsiniz. Yine de aşk konularındaki şansınız sizi ilerlemeye ve kendinizi geliştirmeye yönlendirebilir.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Üzerinde baskı unsuru olan her şeyden kurtulmak istiyorsun. Bu kişiler aileden insanlar olabilir, arkadaşların ve sevgilin de... Çocuksu merakı olan kişiler bugün seni sıkabilir, kendini ifade etmek için net kelimeler seçmen gerekecek. Eğer ayak uydurmakta zorlandığın bir işin ya da arkadaş çevren varsa, kendi köşene çekilmek yerine onları yakından tanımaya çalışabilirsin. Duygusal konulardaki tepkilerinizi, bakış açınızı ve beklentilerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Mutlu olduğunuz ve hayal kırıklığına uğradığınız anların analizini yapmak size başlamak için bir yol gösterebilir. Kendinizden ve yeteneklerinizden vazgeçmeyin. Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda kısmetli durumlar söz konusu. Bazı konuları düzeltmeniz ve daha iyi hale getirmeniz gerekebilir.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Finansal yükler seni bir süredir yoruyor. Bazı planlamalar yapmak için aile içinde konunun açılmasını sağlayabilirsin. Hiç ummadığın bir kişiden gelecek olan destek olumlu etkiler bırakabilecek. Kendini ilişkilerde konumlamakta zorluklar yaşayabilirsin. İnat ve sabırsız olan kişiler seni gün içinde fazlasıyla şaşırtacak. Taşınma ve yer değişikliği işlerinizi yolunda ilerletmek için önce bununla ilgili eksiklerinizi tamamlamalısınız. İstediğiniz gibi olmayan durumlara tepkinizi gösterirken kendi sorumluluklarınızın da farkında olun. Bu size karşı yaklaşımları da değiştirecektir. Bugün sorumlu olduğunuz konularda eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz. Parasal konularda yeniden düzenleme yapabilirsiniz. İşlerinizi aceleye getirmemelisiniz. Hareketli olacağınız bir gündesiniz.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bir arkadaşınla arandaki sorunu çözmek için konunun kendisine odaklanabilirsin. Ancak öğleden sonra yaşam enerjini aktive edeceğin bireysel tutumlar öne çıkacak. Sakin ve akılcı bir yaklaşımla yola çıkarsan, ailedeki kadınlardan beklemediğin sürprizler alabilirsin. Gün içinde birkaç kişiye uğrayarak zamanını dolduranlar olacak. Çalışma ortamınızda size fark attıracak çalışmalarınıza ağırlık vermeniz gerekebilir. Zamanınızı ne ile uğraşarak geçirdiğinizi iyi düşünün. Bu size iyi bir hazırlık ve plan için fırsatlar ve o fırsatları yakalama yeteneği verecektir. Bugün ikili ilişkiler ön planda olabilir. Kişisel önem verdiğiniz konularla uğraşabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kısmetli durumlar olabilir.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün sorunlarına ışık tutacak bir gelişme hayatına yön verebilir. Kendini ve ilişkini geleceğe taşımak için önemli adımlar atabileceksin. Hem maddi hem de manevi destek kafandaki bazı projeleri oturtmana neden oluyor. Akşamüstü biraz daha sakin ve ihtiyatlı davranabileceğin imkanlar gelişecek. Ekonomik açıdan fazla açıldığınızı düşündüğünüz bazı durumlar olabilir. Yaş tahtaya basmamak için fazlaca kontrollü olmak ve bildiğiniz alanlarda kalmak sizi geriye düşürebilir. Fikrine güvendiğiniz kişiler ve işleri araştırmak kafanızdaki soru işaretlerini silebilir. Bugün bazı konularda keyifsiz hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde daha aktif olabilirsiniz. Uğraştığınız konularda ilerleme kaydetmek istiyorsanız düzeltmeler yapmanız gerekebilir. Duygusal anlamda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Kendinizdeki değişimin neyin eseri olmasını istediğinizi düşünebilirsiniz. Bunun olumlu veya olumsuz yönde ilerlemesi bu düşüncelerin sonuçlarına göre değişecektir. Önceliklerinizi gözden geçirmenizde fayda var. Bugün gelecek hayallerinizle ilgili planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda hızlı gelişmeler olabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aynı meslek gruplarından kişilerle görüşme sağlayabilirsiniz. Güzel fırsatlar gündeme gelebilir. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Aşk konusunda kendinizi ilişkiye hazır hissetmeyebilir, mevcut partnerinizden uzaklaşabilirsiniz. Bugün ciddi ilişki kararlarından kaçınmanızda fayda var. Şansını yakalamak için hiç bilmediğin yerlerden bir serüvenine başlayabilirsin. Bu yeni bir sektörde çalışmak olabilir ya da yeni bir ilişki için tanışma çabaları...

Balık: 20 Şubat-20 Mart

İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınız sizi yorabilir. Bugün sorumluluklarınız artabilir. Görünür olmaktan hoşnut olacağınız bir gündesiniz. Üstlerinizle birlikte yeni projeler geliştirebilirsiniz. Gün içinde fırsatlar olabilir. Yeteneklerinizi göstermek için iyi bir gün. Zihinsel olarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Harcamalarınızda abartıya kaçmayın. Dedikodulardan uzak durmak bugün sana iyi gelebilir. Eğer çevrendeki konuşmalar genellikle gıybet içeriyorsa biraz geri çekilebilirsin. Gereksiz yorumlarda bulunmamak ileride önem kazanacak, bugünden dikkat etmende fayda var. Mevcut dış dünya, hassasiyetiniz için bunaltıcı olabilir. Evde takılmak muhtemelen size en sonunda ihtiyacınız olan molayı sağlayacaktır ancak önce sizi sosyal hayatınızda insanlarla daha iyi geçinmek için kendinizle ilgili önemli şeyleri sakladığınız yollarla yüzleşmeye itebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104