'Ken bebek' lakaplı Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdi

banner37

Rodrigo Alves, geçirdiği 70'e yakın estetik ameliyat sonrası artık artık bir kadın. 'Ken bebek', adını da değiştirdi; O artık Jessica

banner87
'Ken bebek' lakaplı Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdi
banner90
banner8

'Ken bebek' lakaplı Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdiRodrigo Alves, Barbie'nin sevgilisi 'Ken'e benzemek için dudaktan buruna, botokstan dolguya, karın kası ameliyatından saç nakline, çene ameliyatından yüz gerdirmeye kadar 70'e yakın operasyon geçirmişti.

Geçen hafta önce İstanbul’a, ardında Kapadokya’ya geçen Alves, artık 'Ken bebek' olmak istemeyip kadın olmayı tercih etti.

'Ken bebek' lakaplı Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdiCinsiyet değiştirme operasyonu geçirip 'Jessica' ismini alan Alves'in, cinsiyet değiştirme ameliyatını İstanbul’da olduğu da iddialar arasında yer alıyor.

banner134
'Ken bebek' lakaplı Rodrigo Alves cinsiyet değiştirdi“Ken olarak tanınıyordum ama kendimi hep Barbie gibi hissettim” diyen Jessica, artık sarı uzun saçları, topuklu ayakkabıları ile gündemde.

Yeni bir hayata başlayan Alves, sosyal medya hesabından geçmişe dair ne kadar anı varsa hepsini sildi.

 36 yaşındaki sosyal medya yıldızı, küçükken dış görünüşü ve kiloları nedeniyle yaşadığı zorbalığın kendisini estetik operasyonlara yönelttiğini açıklamıştı.

Alves'in, sosyal medyadaki tüm paylaşımlarını sildikten sonra paylaştığı ilk fotoğrafların Kapadokya'da çekilmiş olması dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75