banner6

Near East Bank 2023 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası’nın üçüncü etkinliği Dikilitaş Şubesi önünde Yapıldı

banner37

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nin (KTKOD) organize ettiği “Near East Bank 2023 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası”, “Şampiyon Melekler Tekerlekler Cirilensin Klasik Otomobil Gezisi” ve “8.Cahit Necipoğlu Klasik Otomobil Rallisi”nin ardından sezona bir etkinlik ile devam etti.

Near East Bank 2023 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası’nın üçüncü etkinliği Dikilitaş Şubesi önünde Yapıldı
banner150

banner150 banner150


Sezonun üçüncü etkinliği olan “12.Telsim Klasik Otomobil Sergisi” Lefkoşa Surlariçi’nde İplik Pazarı Sokak’ta bulunan Near East Bank Dikilitaş Şubesi önünde yapıldı. Lokmacı kapısından surlariçine dağılan klasik otomobiller sergisine ilgi yoğundu. 


Klasikler Near East Bank Klasik Otomobil Sergisi’nde sergilendi
Tarihi mekanda  yapılan sergi ile Surlariçi renklendi. Birbirinden değerli ve seçili 60’ın üzerinde klasik otomobilin sergilendiği etkinlik festival havasında yapıldı. Turistlerin ve halkın da yoğun ilgisini çeken etkinlikte Dj Halil Erhan da müzikleri ile güne renk kattı. Sergiye katılanların SMS oylarıyla en beğenilen üç araç sahibi de ödül aldı. 1625 oy alarak birinci olan araç, 1972 model Mini Pickup’ın sahibi Halil Karalar oldu. İkinci Volkswagen T1 1964 aracıyla Cavit Öztürk ve üçüncü 1972 model Austin Mini aracıyla İpek Coşkuner oldu. Ödülleri KTKOD Başkanı Gökhan Necipoğlu, KKTC Telsim yöneticileri takdim etti.


Near East Bank Dikilitaş Şubesi önünde kurulan ana stantda banka Müşteri Temsilcileri de Near East Bank’ın bankacılık ürünleri hakkında sergiyi gezen bir çok katılımcıya da bilgilendirme yaptılar ve ürün broşürleri dağıtıldı. 


Near East Bank 2023 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası Klasik Otomobil Sergisi hakkında görüşlerini ileten Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Timuçin Samancıoğlu etkinlik için şunları aktardı;
Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği’nin her sene düzenlediği ve klasik otomobil tutkunları için bir gelenek haline gelen 2023 yılı ralli şampiyonası kapsamında iki güzel etkinliği ve yarışı geride bıraktık. Sezonun bir diğer etkinliği olan “12.Telsim Klasik Otomobil Sergisi” ile de farklı bir organizasyonda yine sponsor olarak derneğimizin yanındayız. 


Lefkoşa’nın tarihi mekanı Surlariçinde birbirinden değerli klasik otomobillerin sergilendiği adeta açık hava müzesi niteliğini taşıyan bu etkinlik bankamız şubesi önünden başlayarak tüm surlariçine yayıldı. Dikiltaş banka şubemiz hem tarihi konumu nedeni ile hem de yenilenen şube yapımızla bu etkinliğin başlangıç noktası oldu. Sergiye katılan tüm araç sahiplerine teşekkür ediyor, klasik tutkusuyla bütünleşen yarışlar ve farklı etkinliklerle daha nice güzel faydalı organizasyonlar yapmak dileği ile diyorum. Böylesine güzel bir organizasyonda bankamız adına yer almaktan çok memnunuz” dedi.


Near East Bank sponsorluğunda yapılan klasik otomobil slalom yarışında dereceye giren yarışcılar ödül töreninde kupalarını aldılar.

Near East Bank, 2023 Klasik Otomobil Ralli Şampiyonası sponsoru olarak aynı zamanda sergi sponsorluğunu da gerçekleştirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104