banner6

Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gerekenler

banner37

Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gerekenler
banner150 banner151 banner143

2022 gelinlik modellerinde geleneksel tasarımların modern ve sıra dışı yorumları öne çıkıyor. Üstelik her tarza hitap eden seçenekleriyle… Cesur ve seksi bir görünüm isteyenler için düşük omuzlar, korseler, derin yırtmaçlar; ihtişam-sever gelinlere modern kabarıklar; nostalji sevenlere hacimli kollar ile püsküller ve tüyler; minimalistlere akışkan elbiseler, takımlar ve kısa tasarımlar…

Romantik gelinler için ise iri fiyonklar ve renkli işlemeler bu yıl trendler arasında. Ayrıca çıkarılabilir parçaların 2022 gelinliklerini de daha kullanışlı hale getiriyor. Vücut tipinize göre gelinlik seçerken dikkat etmeniz gerekenler:


Zarafetini pekiştir: Düşük omuzlu gelinlikler: Düşük omuzlu gelinlik modellerini, omuzlarını olduğundan geniş göstermek isteyen gelin adaylarına öneriliyor. Omuzlarına güvenen gelin adayları da bu bölgeyi öne çıkarmak için düşük omuz tasarımları tercih edebilir.

Kıvrımlarını vurgula: korseli gelinlikler: Korseli gelinlik modelleri bel bölgesini kıvrımlı göstermek isteyen dikdörtgen vücut tipindeki gelin adayları için uygun. Kıvrımlı belini vurgulamak isteyen gelinler de transparan korseli modellere yönelebilir.

Tarzını konuştur: yırtmaçlı gelinlikler: Yırtmaçlı gelinlikler, düzgün ve ince bacaklarını öne çıkarmak isteyen gelin adayları için ideal. Elma vücut tipindeki gelin adayları da dikkatleri geniş gövdeden, ince alt bedene çekmek için bu modeller arasından seçim yapabilir.


İhtişamlı bir silüet yarat: balon kollu gelinlikler: Romantik detayları bulunan, modern yorumlu vintage gelinlik modellerini beğenen gelin adayları bu tasarımları tercih edebilir.


Görünümüne hareket kat: tüylü gelinlikler: Tüylü gelinlik modellerini incelerken bilmeniz gereken, tüy detayların kullanıldığı bölgeyi olduğundan hacimli gösterdiğidir. Örneğin; eğer göğüsleriniz küçükse gövdesi tüylü gelinliklere yönelebilirsiniz. İri göğüslüyseniz, gövdesi tüylerle süslenmiş modellerden kaçınmanızda fayda var.


Son yılların vazgeçilmezi: fiyonk detaylı gelinlikler: Vücudunun güvendiğin ve dikkat çekmek istediğin bölgesine, gelinliğin fiyonklarıyla dikkat çekebilirsin. Örneğin; kıvrımlı bel bölgeni öne çıkarmak için fiyonk kemerli modellere yönelebilirsin.


 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2022, 11:56
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110