banner6

11 Temmuz 1989 tarihinde yayın hayatına başlayan KIBRIS Gazetesi, kuruluşunun 32. yılını kutluyor

banner37

KIBRIS’ın basın dünyasında etkin ve saygın bir yeri var

11 Temmuz 1989 tarihinde yayın hayatına başlayan KIBRIS Gazetesi, kuruluşunun 32. yılını kutluyor
banner151 banner143

Yayın hayatına 11 Temmuz 1989 yılında başlayan KIBRIS Gazetesi, bugün 32’nci kuruluş yıldönümünü kutluyor.

“Doğru Ses, Doğru Söz, Doğru Haber” sloganıyla, kurulduğu günden beri Kıbrıs Türk basınının amiral gemisi konumuna yerleşen ve bu yöndeki ilkeli duruşundan taviz vermeyen KIBRIS’ın kuruluş yıldönümü, gönderilen mesajlarla kutlanıyor.

“Sayın Asil Nadir, Yönetim Kurulu Başkanı; Sayın Nur Nadir, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı;

İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü, kulağı ve sesi olmakla kalmayıp; aynı zamanda devlette toplum arasında köprü görevi gören önemli birer sivil toplum örgütleridir.

Kuruluşundan bu yana, ilkeli yayıncılığı ile basın dünyasında kendine etkin ve saygın bir yer edinmiş bulunan KIBRIS Gazetesi’nin 32. Yayın yıl dönümünü içtenlikle kutlar, şahsınızda gazetenin tüm çalışanlarına nice başarılı yıllar diler, saygılar sunarım.

Nidai Güngördü, Girne Belediye Başkanı”

“Sayın Asil Nadir KIBRIS Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

Sayın Asil Nadir,

Ülkemize en son baskı teknolojisini getiren, ayrıca renkli ve zengin içerikli günlük gazete yayıncılığında ilk adımı atan KIBRIS Gazetesi’nin 32’nci kuruluş yıldönümünü gönülden kutluyorum.

Ambargoları kırmak için KKTC’ye büyük yatırımlar yapan başarılı bir işadamı olarak medya alanındaki yatırımlarınız da her türlü takdirin üzerindedir.

Yayın hayatında nice uzun yıllar diler, sizlere ve şahsınızda tüm KIBRIS Gazetesi çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım.

Reşat Akar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı”

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104