11 yaşındaki Phoebe ailesini korkuttu

banner37

Çatalköy’de, önceki gün ailesinin bilgisi dışında, sırt çantasını alarak evden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan 11 yaşındaki turist kız Phoebe’yi bulmak için ülke genelinde herkes seferber oldu

banner87
11 yaşındaki Phoebe ailesini korkuttu
banner90
banner99

Ahmet VAMIK

İngiltere’den ülkemize tatil amacıyla gelen Collorick ailesinin 11 yaşındaki kızları Phoebe, yürekleri ağza getirdi.

Çatalköy’de, önceki gün saat 18.00 sıralarında ailesinin bilgisi dışında, sırt çantasını alarak evden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan 11 yaşındaki Phoebe’yi bulmak için ülke genelinde herkes seferber oldu.

Ailesine büyük korku yaşatan 11 yaşındaki küçük kızın dün saat 13.45 sıralarında Girne’de bulunması sonucu herkes büyük bir sevinç yaşadı.

banner134
Çatalköy’de yaşamını sürdüren anneannesi ve dedesini ziyaret etmek ve tatil amacıyla, 1 hafta önce annesi, babası ve 3 kardeşiyle birlikte İngiltere’den Kıbrıs’a gelen Phoebe’nin, ailesiyle birlikte Karpaz’da tatil yaptığı öğrenildi. Önceki gün Karpaz tatilinden Çatalköy’e dönen Collorick ailesinin 11 yaşındaki küçük kızları Phoebe, ailesinden habersiz evden ayrıldı.

Geceyi dışarıda geçirdi

Ailesiyle yaşadığı bazı tartışmalar nedeniyle, ailesine haber vermeden evden ayrılan küçük kızın geceyi dışarıda geçirdiği öğrenildi.
 

üzerinden seferber oldu.

Kayıp ilanları bastırarak her yere dağıtan ve telefonla kendilerine ulaşan tüm ihbarlara koşan Collorick ailesi, dün öğle saatlerinde mutlu haberi aldı.

Küçük Phoebe’yi Girne’de görerek polise ulaşan vatandaşların ihbarı üzerine polis tarafından dün saat 13.45 sıralarında bulunan Phoebe’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2018, 08:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75