banner6

12 Ocak Burç Yorumları

banner37

12 Ocak 2023 Perşembe

12 Ocak Burç Yorumları
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün, size sunulan tüm keyifli etkinliklere mizahi bir ışık tutuyor. Bu eğlence sırasında diğer insanlarla, özellikle topluluklar ve yeni arkadaş grupları ile birlikte çalışmak vurgulanır. Benzer fikirlere sahip kişilerden oluşan yeni bir ekibe katılmak size pek çok kapı açabilir ve muhtemelen her birinin arkasında güzel bir ödül olacaktır. Bugün, size kalbinizde neşe olmadan yaşamanın bir anlamı olmadığını hatırlatıyor. Dünyanıza biraz keyif katacak bir şeyler yapın, tercihen yeteneklerinizi de göstermenizi sağlayacak şekilde. Bir etkinlik için birkaç arkadaşınızla bir araya gelmeye ne dersiniz? Bu hem kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz hem de insanlarla bağlarınızı kuvvetlendirebileceğiniz bir gün.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün biraz yavaşlayabilirsiniz. Gün, size kendi çevrenize odaklanmanız için biraz zaman ve fırsat veriyor. Bu tamamen sessiz bir zaman olmak zorunda değil. Hoş bir birliktelik için, hatta tarzınız buysa, hararetli bir parti için insanları evinize davet etmekten memnuniyet duyarsınız ancak ne yaptığınızdan bağımsız, kendi alanınızda ve kendi şartlarınızda olmak faydalı olabilir. Mevcut hedeflerinize ulaşmak için gereken mesafeyi kat etme konusunda fazlasıyla yeteneklisiniz.. Çok çalışma ve onları fethetme yeteneğine sahip olduğunuzu bilerek, daha önce gözünüzü korkutmuş olabilecek büyük projelerin üstesinden gelebilirsiniz. Bu tür bir enerji nadirdir, bu yüzden parmaklarınızın arasından kayıp gitmesine izin vermeyin!

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Fırsat şu anda kapınızı çalıyor! Bugün, size çevrenizde olup biten tüm heyecan verici şeyleri hatırlatır. Son zamanlarda içinize kapanmış olabileceğinizi düşünüyorsanız bugünü arkadaşlarınıza ayırmak herkese iyi gelebilir. Dünyanın bir parçası gibi davranmanıza izin verin. Hareketlilik daha canlı hissetmenize yardımcı olabilir. Bazen olayları farklı bir bakış açısıyla görmenize yardımcı olmak için başka bir kişi gerekir. Bugün, bu sebeple sizi yeni manzaralara maruz bırakmak istiyor. Başka birinin liderliği almasına izin vermekte sorun yoktur hatta işleri sizden daha iyi kavrayabilirler. Ayrıca, sizi kenarda tutmamalılar. Zihninizi açarsanız, bu süreçte epeyce hayat dersi öğrenmiş olursunuz.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün tamamen temellere geri dönmekle ilgili. Gün, sıradan görevleri için odaklanmanızı güçlendirecek şekilde ilerliyor. Bu, hayatınıza ve hesaplarınıza göz atmak için mükemmel bir an yaratır ve her şeyin yolunda ve yolunda olduğundan emin olur. İptal etmeyi unuttuğunuz yinelenen bir ödeme olabilir veya paranızı harcamak için tamamen daha iyi bir yol olabilir. Seçeneklerinizi iyi takip edin. Bu dönemde istikrarlı bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Gün, eski sorunlara çözüm bulmak için mükemmel bağlantılar kuruyor, sizin ve diğer insanlar için de işe yarayan çözümler hemen kapıda. Konu şu ya da bu olduğunda döngülere giriyorsanız, yardım istemenize izin verildiğini unutmayın. Birlikte çalışmak herkes için olumlu sonuçlar yaratabilir.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Fazladan bir enerji patlaması her an gelebilir! Bugün, içsel arzularınız ve ihtiyaçlarınızla tekrar temasa geçmenize yardımcı oluyor. Bir süredir amaçsızca dolaşıyorsanız, bu sizi yola geri koyacak çağrı olabilir! Hedefleriniz konusunda netleşmek için bir dakikanızı ayırın, hatta stratejik bir hareket planı bile yazın, sonra onları kovalamaya başlayın! Bu, hayatınızdaki önemli ilişkilerin nabzını tutmak için iyi bir gün. Gün, yolunuza pozitif insanları getiriyor. İster romantik bir ilişki, ister profesyonel bir ilişki, hatta sadece yakın bir arkadaş olsun, işleri tek başınıza üstlenmek yerine biriyle eşleşirseniz gerçekten harika bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlara onlara değer verdiğinizi bildirin!

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Önünüzdeki yol biraz sisli görünebilir. Gün, sizi dünyadan uzaklaştırıyor ve görünmeyen senfonilerle temasa geçirmenizi sağlıyor. Kendinizi özellikle herhangi bir yöne gitmeye zorlamak yerine, akıntının sizi nereye götürdüğünü görmek için süzülmeye izin verin. Sonucu kontrol etmeye çalışmadığınız sürece, tam olarak olmanız gereken yere varmak için iyi bir şansınız var. Bugün tamamen temellere inmekle ilgili. Şimdi nerede olursanız olun ruhsal bir düzeyde kendinizi evinizde hissetmelisiniz. Göz ardı etmiş olabileceğiniz işleri bitirmek için çaba gösterin ve diğer her şey zaten tamamlanmışsa, o zaman hayatınızın genel akışını nasıl iyileştirebileceğinize odaklanın. Büyük değişikliklere yol açacağını bilerek küçük adımlarla başlayın.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Akıl akıldan üstündür, özellikle böyle anlarda. Bugün her türlü birlikteliği güçlendiriyor, ayrı çalışmaktansa birlikte çalışmanın verdiği tatmini artırıyor. İster büyük bir projeyle uğraşıyor olun, ister sadece iyi vakit geçirmek istiyor olun, size katılmaya ne kadar çok insan davet ederseniz, size o kadar çok fırsat sunulabilir. Liderliği üstlenmekten de korkmayın, sorumluluğu kaldırabilirsiniz! Yaratıcılıkla parlıyorsunuz! Dışarı çıkıp hayatınızı dolu dolu yaşamak için dürtülüyor olabilirsiniz. Geniş dünyaya adım atarken merak duygunuzu korumak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve karşılaştığınız her ilgi çekici taşı ters çevirdiğinizden emin olun. Sağlıklı bir merak dozu sizi gerçekten harika bir şeye götürebilir, bu yüzden aramaya başlamaktan çekinmeyin.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bu dönemde oldukça başarılı olabilirsiniz. İlk başta işleri kolaylaştırmakla daha çok ilgilenseniz de ruh haliniz değişebilir ve başarı merdivenini tırmanırken size ekstra destek verebilir. Kollarınızı sıvayın ve ağırlığınızı çekmeye başlayın, sadece aşırıya kaçmamayı unutmayın. Daha küçük adımlar atmak, ilerlemeye çalışmaktan ve muhtemelen bu süreçte tükenmekten daha sürdürülebilir olacaktır. Biraz lüksten kimseye zarar gelmez, özellikle de şimdi. Bugün, gözünüzü kendi dört duvarınıza çevirmenizi sağlayacak. Alanınızı kendinize daha çok benzetmek için biraz zaman harcayın. Eğer kendinizi şımartmak için birkaç isteğiniz varsa, o zaman bunu yapmak için izniniz de var. Sadece hemen ömrü bitmeyecek, kalıcı şeylere yatırım yapmaya dikkat edin.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Gün maceralı bir notla başlayarak size her zamanki sınırlamalarınızı aşma ve dünyada sizin için başka neler olduğunu görme dürtüsü veriyor. Çok uzaklara gitmenize gerek yok ama sizi insanlığın geri kalanıyla bağlayacak bir şeyler yapmaya çalışın. Akşam yemeği için yeni bir mutfak denemeyi veya evrensel çapta sanatla uğraşmayı göz önünde bulundurun. Sözlerinin şu anda fazladan bir ağırlığı var. Bu, iş görüşmeleri veya herhangi bir ağır meseleyle uğraşmak için harika bir zaman çünkü ne kadar yetkin ve kendinden emin olduğun konusunda insanları etkilemek için harika bir yerde olacaksın. Gerçeğinizi korkmadan söyleyin. Muhtemelen düşündüğünüzden çok daha etkileyicisiniz.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Pek alışık olmadığınız bir yoğunluğa hazır olun ancak endişelenmeyin, hepsinin altından kalkabilmek için gereken her şeye sahipsiniz. Yine de insanların bazı çok ciddi sorunları önünüze getirmesi zorlayıcı olabilir. Şimdi bazı eski sorunları bir kenara bırakarak tüm dikkatinizi güncel ve duygusal sorunlara yönlendirmek, en doğrusu olabilir. Hayalleriniz sizi çok güzel şeylere, her yere götürebilir. Şimdi sadece akışta olmak, kendinizi bırakmak mümkün. İzin verin hayat sizin için bir şeyleri yoluna koysun. Sonuçlar şaşırtıcı derecede yararlı olabilir, özellikle de düşünceleriniz son zamanlarda birbirine dolaşıyorsa. İlhamın ne zaman ve nerede geleceğini asla bilemezsiniz.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün, dikkatinizi hayatınızdaki önemli ortaklıklara çektiğinde her şeyin adil olduğundan emin olmanız çok önemlidir. İşler bir arkadaş veya grup ile uyumsuz hale geldiyse, her şeyi düzgün bir şekilde dengelenmiş durumuna döndürmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bununla birlikte, eğer yanınızdaki kişi ağırlığını kaldırmıyorsa, o zaman işi onlar için yapmak zorunda kalmamalısınız. Bugün sosyal çevrelerinize güçlü bir vurgu var. Bugün kurduğunuz iletişim ve ilişkiler, sığ olmaktan oldukça uzak bir şekilde birçok şey taşıyor. Sevdiklerinizi kontrol etmek için zaman ayırın veya hatta ulaşılacak bir noktaya değinerek birkaç sıradan ilişkiyi güçlendirin. Bir zamanlar sadece tanıdık olan biri, ileride çok etkili olabilir.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Verimlilik şu anda sizin için çok kolay! Bugün, hayatınızın iplerini çözmenize ve daha da iyi bir şey yaratmak için onları yeniden bir araya getirmenize yardımcı oluyor. İşlerin sizden uzaklaşmasına izin verdiyseniz, her şeye göz kulak olabildiğinizden emin olmak için biraz zaman ayırın. İşiniz zaten mükemmel durumdaysa, mola vermekten ve kendi sağlığınıza ve esenliğinize odaklanmaktan çekinmeyin. Bir kader duygusu havaya yayılıyor ve bu enerji sizi tam olarak olmanız gereken yere yönlendirebilir. İlk başta dikkatinizi dağıtmak veya dolambaçlı bir yol gibi görünen şeyler, izlemeniz gereken yola dönüşebilir, bu yüzden açık fikirli olun ve akıntının sizi nereye götürdüğüne dikkat edin. Geleceğiniz için en iyi yere varmalısınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104