14 metreden düştü!

banner37

Gazimağusa’da, 25 yaşındaki hukuk öğrencisi Abdulvahap Önal, misafir olarak kaldığı “Kutup Hotel 2” isimli apartmanın 4’üncü katındaki balkondan beton zemine düşerek hayatını kaybetti.

banner87
14 metreden düştü!
banner99

Ahmet İLKTAÇ


Gazimağusa’da, dün sabah saat 04.47’de, 25 yaşındaki Abdulvahap Önal isimli genç, Karakol Mahallesi, Anafartalar Caddesi üzerinde bulunan “ Kutup Hotel 2” isimli apartmanın 4’üncü katındaki balkondan, yaklaşık 14 metre yükseklikten beton zemine düşerek hayatını kaybetti.
Apartmanın arka kısmına düşen Abdulvahap Önal’ın cansız bedenini, saat 08.00’de, apartmanın zemin katında işyeri bulunan Güç Ecza Deposu’nda çalışan personel fark ederek, hemen polise haber verdi.
Gazimağusa Adli Şube ekipleri olay yerine geldikten sonra hem güvenlik kameralarını incelemeye aldı, hem de çevre şahadeti topladı.

banner9
Yapılan araştırma sonucunda, Abdulvahap Önal’ın, apartmanın 4’üncü katının balkonundan düştüğü tespit edildi. Önal’ın vücudunda darp ve cebir izine rastlanmadığı öğrenildi.
Dairede kalan ve dairenin esas kiracısı olan Abdulvahap Önal’ın arkadaşı polis tarafından uyandırılarak acı haber verildi. Dairenin balkonunda çok sayıda alkol şişesi olduğu belirtildi.

Polisin ilk yaptığı incelemelere göre, Abulavahap Önal’ın, aşırı alkol tesiri altında balkondan düşmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Polis, yine de tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak soruşturmasını sürdürdüğü ifade edildi.
Aslen Malatyalı olan ve ülkemize 2013 yılında üniversite öğrenimi için gelen talihsiz gencin, DAÜ Hukuk Fakültesi öğrencisi olduğu öğrenildi.
Abdulvahap Önal’ın kesin ölüm nedenini belirleyebilmek için dün otopsi yapıldı.

Söz konusu şahsın yüksekten düşmeye bağlı kafatası kırılması ve iç organ yaralanması sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

Önal’ın cenazesinin ise bugün memleketi olan Malatya’ya gönderileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 08:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96