banner6

'15 dakikalık park yeri yapsınlar'

banner37

Çarşamba Pazarı esnaflarından Tozanlı, yazılan park cezaları nedeniyle müşteri sayılarının azaldığını söyledi ve aldığı ürünleri taşıyamayacak durumda olan müşteriler için çözüm üretilmesini istedi

'15 dakikalık park yeri yapsınlar'
banner151

“15 dakikalık park yeri yapsınlar”Ceren ÖZBİL

Girne Çarşamba Pazarı esnaflarından Recep Tozanlı, bölgedeki park yeri sorunu nedeniyle, arabasını ön tarafa park etmek zorunda kalan müşterilere, zabıtalar tarafından ceza yazılmasından şikayet etti.

Bu nedenle pazarın müşteri sayısının azaldığını ifade eden Tozanlı, belediyeden buna bir çözüm bulmasını istedi.

Tozanlı, "Bazen müşterinin aldığı ürün ağır oluyor. Böyle olunca da arabasını ön tarafa getiriyor ve 5 dakikada, satın aldığı ürünü alıp arabasına dönüyor. Bu durumda bile müşterilere ceza yazılıyor" diyerek isyan etti.

Bir kez ceza yazılan bir müşterinin bir kere daha pazara gelmek istemeyeceğini belirten Tozanlı, en azından 5 dakikalık ya da 15 dakikalık park yerleri oluşturularak soruna çözüm bulunabileceğini belirtti. Tozanlı şu şekilde konuştu:

“Bende geçtiğimiz haftalarda ürün indirmek için arabamı ön tarafa park ettim. Ürün indirip arabaya geldiğimde, ceza yazısını buldum. Ben pazarcıyım bir yere kadar. Ancak aynı durumu müşteriler yaşadığında bir kere daha buraya gelmiyorlar.”

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2016, 11:43
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104