1.5 saatte 2 kaza

banner37

Lefkoşa’da Honda kavşağındaki trafik ışıklarında dün sabah meydana gelen kazada, trafik ışıkları büyük zarar gördü, trafik bir süre karıştı. Bu kazanın izleri silinmeden aynı yerde bir kaza daha meydana geldi

1.5 saatte 2 kaza
banner99

Eniz ORAKCIOĞLU

   Lefkoşa'da Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde, Honda kavşağındaki trafik ışıklarında, dün sabah 1.5 saatte 2 kaza meydana geldi.

   Saat 10.40 sıralarında meydana gelen ilk kazada, Ali Emir yönetimindeki NA 527 plakalı araç, Honda kavşağındaki trafik ışıklarına doğru seyrederken, önünde giden Mehmet Ali Gürbüz yönetimindeki FS 777 plakalı aracın kırmızı ışıkta durmasıyla, kontrolden çıktı.

   NA 527 plakalı araç, duran araca çarpmamak için direksiyonu sağa kırarak refüj üzerine çıkıp önce trafik ışıklarına sonra da FS 777 plakalı araca çarptı.

banner134
   Kaza sonucu yaralanan FS 777 plakalı araç sürücüsü Mehmet Ali Gürbüz, olay yerine gelen ambulans ile Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Trafik ışıkları büyük zarar gördü

   Kazada, Honda kavşağındaki trafik ışıkları ve trafik direği büyük zarar gördü.

   Arızalanan trafik ışıkları yüzünden trafik de bir süre aksadı. Uzun araç kuyruğunun oluştuğu ışıklarda, 1.5 saat sonra ikinci bir kaza daha yaşandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75