2 ağır yaralı yoğun bakımda

banner37

Güzelyurt-Bostancı anayolundaki trafik ışıklarında, iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada ağır yaralanan Derya Cihan ile Zeynep Pınar Erol’un tedavisi halen sürüyor

2 ağır yaralı yoğun bakımda
banner90
banner99

Meyil AVCAN

 

Güzelyurt-Bostancı anayolundaki trafik ışıklarında meydana gelen kaza sonucu yaralanan 47 yaşındaki Halil Erol ve 37 yaşındaki Şerif Cihan taburcu edilirken, ağır yaralanan 36 yaşındaki Derya Cihan ve 45 yaşındaki Zeynep Pınar Erol muhtelif yerlerinde kırıklar ve kafa travması tespit edilerek Dr. Suat Günsel Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı.

banner134
Basın Subaylığı’ndan edinilen bilgiye göre, kazada hafif yaralanan 37 yaşındaki Şeref Cihan ve 47 yaşındaki Halil Erol taburcu olurken, kaza sonucu vücutlarının muhtelif yerlerinde kırıklar olan ve kafa travması tespit edilen 36 yaşındaki Derya Cihan ile 45 yaşındaki Pınar Erol ise Girne Dr. Suat Günsel Hastanesi yoğun bakım servisinde müşahede altına alındı.

Önceki gece yarısı Güzelyurt-Bostancı anayolundaki trafik ışıklarında, ET 770 plakalı otomobil ile 33 BFZ 89 plakalı otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, Halil Erol, Zeynep Pınar Erol, Derya Cihan ve Şerif Cihan yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı.

Çarpışmanın etkisiyle araçlardan biri savrularak ve yaklaşık dört metre yükseklikteki köprüden uçtu.

33 BFZ 89 plakalı otomobilde bulunan yaralılar, Halil Erol, Zeynep Pınar Erol, Derya Cihan ve Şerif Cihan araçtan güçlükle çıkarılmıştı.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 08:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75