2018 yılından beridir kaçak

banner37

Gönyeli’de 2 Haziran’da cansız bedeni bulunan Paskal Chukwuebuka Ireka’nın evinde yarım gram Hintkeneviri bulunması üzerine tutuklanan ev arkadaşı F.I., yargılanmak üzere cezaevine gönderildi

2018 yılından beridir kaçak
banner90
banner8

Emine UYSAL ÇALUDA

Gönyeli’de 2 Haziran’da Paskal Chukwuebuka Ireka’nın evinde şüpheli olarak ölü bulunması ve evde uyuşturucu madde bulunmasıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan ev arkadaşı zanlı F.I., yargılanmak üzere cezaevine gönderildi.  

“Kanunsuz uyuşturucu madde (Hintkeneviri) tasarrufu” suçlamasıyla tutuklanan zanlı dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Yargıç Temay Sağer’in huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına savcı Behrat Mavioğlu, tanık olarak Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Kaan Kurtbir’i dinletti.

banner134
Mahkemede yeminli şahadet veren Kurtbir, 2 Haziran’da Gönyeli’de zanlı F.I’nin ikametgahında Narkotik ve Adli Şube ekibinin yaptığı aramada yarım gram ağırlığında Hintkeneviri türü uyuşturucu maddenin bulunup, emare olarak alındığına vurgu yaptı.

Tahkikatın tamamlandığına ve zanlının 2018 yılından bugüne kaçak olduğuna vurgu yapan Kurtbir, tutuklu yargılanmasını talep etti.

Yargıç Temay Sağer, zanlının 21 günü aşmamak üzere cezaevinde hükümsüz tutuklu kalmasına emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75