22 Mayıs Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik günü

22 Mayıs Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik günü
  • 20 Mayıs 2018, Pazar 10:10

Biyologlar Derneği, 22 Mayıs Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik Günü dolayısıyla salı günü Lefkoşa Bedesten’de etkinlikler düzenliyor.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, etkinliklerde sunumlar ve slayt gösterileriyle biyolojik çeşitliliğin önemi vurgulanacak, piyango çekilişi gerçekleşecek ve saat 19:00’daBiyoçeşitlilik Fotoğraf Yarışması Sergisinin açılışı olacak.

Fotoğrafları sergilenmeye değer bulunan fotoğrafçılara belgeleri sunulurken etkinliklerin gerçekleşmesine katkı koyan Taşkent Doğa Parkı’na, ÖYAK’a, Ercem Akcan Bisiklet LTD.’e ve Eren Meral’e de teşekkür plaketleri sunulacak.

Biyoçeşitlilik fotoğraf yarışması sonuçları açıklandı

Biyologlar Derneği ülkedeki zengin biyoçeşitliliğe dikkat çekmek amacıyla PublisHome işbirliği ile “Biyoçeşitlilik Fotoğraf Yarışması” düzenledi. 
Seçici Kurul Değerlendirmesi sonucunda yarışma şu şekilde sonuçlandı: 
“BİODER Birincisi: Kağan Yılmaz “TheLord of theShadow”
Publishome Birincisi: İbrahim Alkan “Cypricola”
Seçici Kurulu tarafından sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar:
Kağan Yılmaz "An Alien"
Ahmet Yazgın "Bahar"
Umut Yolsal "Bee"
İbrahim Alkan "Benekli Bakır", "Cyprıcola", "Tırtıl"
Kahraman Kart "FourWings"
Ahmet Yazgın "Güneş Banyosu"
Ahmet Yazgın "İri Göz"
Sabiha Garabli "Karpaz"
İlkay Korkmaz "Lavanta Çiçeği ve Arı"
Kağan Yılmaz "Lord of theShadow"
Umut Yolsal "Medosh"
Sabiha Garabli "Mimi"
Kahraman Kart "OneDay"
Gülçin Keleşzade "Sahilde menekşe"
Gülçin Keleşzade "Sandy"
Kahraman Kart "White Bride"
Melisa Hamitoğlu "Yalkın Kurtçuklar" 
Cevahir "Yusufcuk”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 4 4 0 0 6 12
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 3 1 0 9 10
3 BAF ÜLKÜ YURDU 4 3 0 1 6 9
4 GENÇLİK GÜCÜ TSK 4 2 2 0 6 8
5 CİHANGİR GSK 4 2 1 1 0 7
6 LEFKE TSK 4 1 3 0 3 6
7 GÖNYELİ SK 4 2 0 2 0 6
8 ÇETİNKAYA TSK 4 1 2 1 -1 5
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 4 1 2 1 -2 5
10 ESENTEPE KKSK 4 1 1 2 -5 4
11 GİRNE HALK EVİ 4 1 0 3 1 3
12 TÜRK OCAĞI LİMASOL 4 1 0 3 -2 3
13 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 4 1 0 3 -3 3
14 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 4 0 3 1 -3 3
15 BİNATLI YSK 4 1 0 3 -6 3
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 4 0 1 3 -9 1
yukarı çık