22 Temmuz’dan beri kayıp olan şahsın cesedi bulundu

banner37

22 Temmuz’dan beri kayıp olan şahsın cesedi bulundu
banner90
banner99

Larnaka’da  22 Temmuz’dan beridir kayıp olan 33 yaşındaki erkek şahsın cesedine ulaşıldı.

Ceset, Larnaka’nın Artemidos Caddesi’nde bulunan benzin istasyonunun arkasında, kum yığınlarının altındaki bir tarlaya gömülmüş ve ileri derecede çürümüş vaziyette bulundu.

Kıbrıs Rum Polis’i tarafından yapılan açıklamada, 33(E) yaşındaki Romanya uyruklu şahsın topsisi yarın sabah 09.30’da Kıbrıs Rum Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde yapılacak.

banner134
Kayıp kişinin cesedinin olay ile ilgisi olduğu düşünülen ve tutuklanan 26 (E) yaşındaki şahsın gömülü olduğu yeri göstermesi üzerine bulunduğu kaydedildi.

Olay yerine ulaşa  polis memurları bölgeyi kordon altına alarak araştırmalara başlamasının yanı sıra, ceset üzerinde inceleme yapmak için adli tıp görevlilerinin gittiği de ifade edildi

KHA’da yer alan habere göre, 33 yaşındaki kişiye ait olan cesedin çürümüş olmasından ötürü ölüm sebebinin tespit edilebilmesi için yarın sabah saat 9.30 otopsi yapılacağı bildirildi.

Öte yandan Hindistan uyruklu 26(E) yaşındaki kişinin aleyhine araştırılmakta olan “kasıtlı cinayet ve adam kaçırmayla” ilgili suçların soruşturulmasının yapılabilmesi adına, yarın Larnaka Kaza Mahkemesi’ne çıkarılacağı belirtildi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75