3 dakika önce makinistten çıktı

banner37

Mahmut Kaptan’a ait özel araç, Gazimağusa-Lefkoşa ana yolunda ‘tespit edilemeyen nedenlerle’ alev aldı; Kaptan, işin peşini bırakmayacağını söyledi

banner87
3 dakika önce makinistten çıktı
banner90
banner99

Ali ÇATAL

Mahmut Kaptan’a ait ER 101 plakalı salon araç, dün saat 14.30 sıralarında, Demirhan yakınlarında alev aldı. Düzova istikametinden Lefkoşa’ya seyreden araç aniden alev alırken; çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin yoğun gayreti sonucunda söndürüldü.


Alevlere teslim olan araçtan geriye neredeyse hiçbir şey kalmazken; aracın sahibi Kaptan, komşusu Ayla Akkaya Özezinç’in kullanımında olan ve ‘makinistten üç dakika önce çıktığını’ savunduğu arabasını kaybetmenin öfkesini yaşadı.

“Galeriden yenisini talep edeceğim”

Aracı satın aldığı galeriden, yanan arabasının aynısını veya muadilini talep edeceğini söyleyen Kaptan, söz konusu galeriyle bu konuda herhangi bir sorun yaşamayacağını düşündüğünü de aktardı.


“Araç, Düzova’dan buraya gelene kadar yandı. Üç dakika önce de makinistten çıktı” ifadeleriyle tepkisini dile getiren Kaptan, olayda can kaybı yaşanmamasının da tek tesellileri olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108