3 saatte 15 torba çöp toplandı

banner37

Aspava Spor Kulübü, bölgede düzenlediği temizlik kampanyasında, ortaya ibret verici görüntüler çıktı. Eski şilteler, yastıklar ve karton kutulardan tutun da akla gelebilecek her türlü pislikle çevrenin sorumsuzca kirletildiği görüldü

3 saatte 15 torba çöp toplandı
banner99

Güren TİLKİ

Çevreye saygının giderek azaldığı ülkemizde etrafımızı sorumsuzca kirletmeye devam ediyoruz. Ülke genelinde hakim olan bu anlayışı, yeşili ve doğası ile ünlü batıdaki yerleşim birimlerimizde de görüyoruz.

Yedidalga bölgesinde sorumsuz kişilerce çevreye ve doğaya atılan çöplerin ibret veren görüntüleri, Aspava Spor Kulübü’nün geleneksel hale getirdiği temizlik kampanyasında ortaya çıktı.

Ülke genelinde yaşanan çevre kirliliğinin bir nebze olsun önüne geçmek ve insanların doğaya karşı daha duyarlı olmaları konusunda farkındalık yaratmak amacıyla Aspava Spor Kulübü’nün her yıl sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde düzenlediği temizlik kampanyası, geçtiğimiz günlerde yapıldı.

Aspava Restoran ile Vuni Antik Kent arasında gerçekleştirilen temizlik çalışmasında torbalar dolusu çöp çıktı.

Eski şilteler, yastıklar ve karton kutulardan tutun da akla gelebilecek her türlü pislikle çevrenin sorumsuzca kirletildiği, fotoğraf karelerine yansıdı.

Aspava Spor Kulübü sporcuları ve ailelerinin katıldığı temizlik çalışmasında, yaklaşık 3 saat içerisinde 15 torba çöp toplandı.

Etkinliğin ardından kısa bir açıklama yapan Aspava Spor Kulübü Başkanı Mustafa Korkut, tüm vatandaşları çevreye karşı daha duyarlı olmaya çağırdı.

banner134

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75