“3 yaşındaki kızımız iki gündür babasının İstanbul’a gittiğini zannediyor”

banner37

banner87
“3 yaşındaki kızımız iki gündür babasının İstanbul’a gittiğini zannediyor”
banner90
banner99

Yedi yıl önce gerçekleşen ölümlü kazadan sorumlu tutulan iki polisin tutuklu yargılanması kararının ardından polislerden birinin eşi, sosyal medyadan açıklama yaparak “3 yaşındaki kızımız iki gündür babasının İstanbul’a gittiğini zannediyor” dedi.

Açıklama şöyle:

 “3 yaşındaki kızımız iki gündür babasının İstanbul’a gittiğini zannediyor. Kızıma ben nasıl diyebilirdim ki polis baban ve yanındaki polis Ali Çiftçi amirlerinin verdiği emir ile görevlerini yaptığı için şuan suçlu gibi yargı önünde suçlanıyor.

banner134
Yazık mı tabii ki çok yazık… Duygularımıza tercüman oldunuz…

Herkesin başına böyle bir olay gelebilir, hepimiz böyle bir durumdan suçlanabiliriz ama ispatı aslı olmadığına inandığımız bu durum içindeyken herkesten destek bekliyoruz… Özelliklede polis teşkilatından... Görevini yaptığı polis memurlarının arkasında durulması gerekirken hiç kimsenin yanımızda olmaması çok üzücü… Soruyorum sizlere bundan sonra kim görevini yerine getirmek ister? Kim canla başla çalışıp gerekli görevlerini yapar?

Bugünün yarını var unutmayalım… Birlik olma günü birbirimize ve polislerimize sahip çıkalım…”

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 22:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Memleketin durumu
Memleketin durumu - 9 ay Önce

Polis eşi, hem bir eş hemde bir anne olarak çok haklı. Halk olarak maalesef içki içip yollara dökülen sorumsuzlar için hükümeti suçlarız, elim bir kaza yüzünden görevini yapan polisi suçlarız, babısını bekleyen bir evlat, polisin moral ve motivasyonunu düşünen var mı? Babasını bekleyen evladı düşünen var mı? Biz neyi düzelteceğiz? Devenin eğriliğini birde ona sormalı...

SIRADAKİ HABER

banner75