banner6

320 sürücüye ceza yazıldı

banner37

Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt’ta asayiş ve trafik denetimi yapıldı

320 sürücüye ceza yazıldı
banner151

Gazimağusa, Girne ve Güzelyurt Polis Müdürlükleri önceki akşam sorumluluk sahalarında asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirdi.

Gazimağusa’da gerçekleştirilen denetimlerde; bölgede faaliyet gösteren alkollü içki satışı yapılan mekanlar ile gece kulüpleri kontrol edildi ancak herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

Kumarhanelerde gerçekleştirilen denetimlerde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 13 kişi tespit edilerek, aleyhlerinde yasal işleme gidildi.

Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde, toplam 550 araç sürücüsü kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 84 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi, 3 araç ise trafikten men edildi.

Girne’de gerçekleştirilen denetimlerde de, bölgede faaliyet gösteren kahvehaneler ve pansiyonlar kontrol edilmiş ancak herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi. 

Kumarhanelerde gerçekleştirilen denetimlerde, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 36 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidildi.

Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde toplam 510 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 164 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi, 4 araç ise trafikten men edildi.

Güzelyurt’ta gerçekleştirilen denetimlerde de bölgede faaliyet gösteren bahis evleri, alkollü içki satışı yapılan mekanlar, gece kulüpleri ve kahvehaneler kontrol edildi ancak herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde ise toplam 515 araç kontrol edildi. Suç işlediği tespit edilen 72 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, 2 araç trafikten men edildi.

 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110