banner6

41 Kadın, 41 Hayat sergisi

banner37

Kadınlarımız adına KÖDER ile Garanti BBVA’nın birlikte düzenlediği sergi 13 Ekim Perşembe günü Saçaklı Ev’de açılıyor. 41 kadına ait fotoğraf, kişisel eşyaları ve eserlerinden oluşan sergi, halka açık olarak gerçekleşecek.

41 Kadın, 41 Hayat sergisi
banner151

Kıbrıs Kadın Öyküleri Derneği ile Garanti BBVA’nın birlikte düzenlediği “Hayatımıza Değer Katan Kadınlarımız- 41 KADIN-41 HAYAT” sergisi 13 Ekim Perşembe günü Saçaklı Ev’de açılıyor.

KÖDER’den yapılan açıklamada, “Yaratttıklarıyla eserleriyle, emekleriyle, mücadeleleriyle, duruşlarıyla geçmişin iş yaşamı,sosyal, kültürel, sanatsal ve ekonomik hayatında yer etmiş kadınlarımızın anılması, Kıbrıs Türk halkının tarihsel yapısının belgelenmesi, günümüze ve geleceğe aktarılması amacıyla 2 yıla yakın geçmişinde belgesel gösterimleri, kitap çalışması,sergiler ve eğitim çalışmaları düzenleyerek çıktığı yolda kararlı ve aktif bir şekilde ilerleyen KÖDER’in kültür-sanata destekleriyle bilinen ülkemizde faaliyet gösteren Garanti BBVA ile birlikte düzenlediği 'Hayatımıza Değer Katan Kadınlarımız- 41 KADIN-41 HAYAT' sergisi 13 Ekim Perşembe günü saat 17.30’da Saçaklı Ev’de açılıyor. 41 kadına ait fotoğraf, bilgi, kişisel eşyaları ve eserlerinden oluşan sergi, halka açık olup tüm yurttaşlar sergiye davetlidir.” denildi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104