7 ayda 17. ölüm

banner37

Nergisli’de 15 yaşındaki bir çocuğun hayatını kaybettiği ölümlü kazanın acıları henüz dinmemişken, bir acı haber de dün sabah geldi. Taksinin çarptığı yaya Yunus Alkan, tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı. Akşam saatlerinde meydana gelen iki kazada ise biri 4 yaşında bebek, 12 kişi yaralandı

banner87
7 ayda 17. ölüm
banner90
banner8

Genç bir ölüm daha… Değirmenlik-Girne anayolunda dün gece saat 01.40’ta Ayhan Kılıç’ın aracıyla çarptığı kazada ağır yaralanan yaya Yunus Alkan, tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. 2019 yılının ilk 7 ayında meydana gelen ölümlü trafik kazalarında, dünkü kazayla birlikte toplam 17 kişiyi trafiğe kurban vermiş olduk. Değirmenlik’te tankçı er olarak vatani görevini yapan Yunus Alkan’a arabasıyla çarparak ölümüne sebebiyet veren Ayhan Kılıç ise, dün mahkemeye çıkarılarak, aleyhinde 3 günlük tutukluluk emri alındı.

İki kaza, 12 yaralı… Ülkemizde her gün onlarca trafik kazası meydana geliyor. Ambulans ve polis araçlarının siren seslerini duymak artık herkesi daha çok tedirgin ediyor. Sürücü hatalarının yanı sıra altyapı sorunlarına da bağlı olarak meydana gelen onlarca kazada, birçok insanımız ya yaşamını kaybediyor ya da yaralanıyor. Dün de gün boyu Lefkoşa’da siren sesleri susmadı. Akşam saatlerinde meydana gelen 2 ciddi kazada, biri 4 yaşında bebek 12 kişi yaralandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 12 ay Önce

Polis kendisine gelen görüntülü ihbarları dikkate almalı. Eğer sahte ihbar ise tabii ki cezalandırılsın ihbarı yapan.. Fakat polis her yerde olamaz ve bu görüntüler caydırıcı olabilir, hayat kurtarabilir.

SIRADAKİ HABER

banner75