banner6

76 araç sürücüsü hakkında yasal işlem yapıldı, 7 araç trafikten men edildi

banner37

76 araç sürücüsü hakkında yasal işlem yapıldı, 7 araç trafikten men edildi
banner99

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği denetimler sonucu ise 471 araç sürücüsü kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 76 araç sürücüsü hakkında yasal işlem başlatıldı;  7 araç trafikten men edildi.

Gazimağusa’da;  faaliyet gösteren bahis evi, gece kulüplerine yapılan kontrollerde herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi. Kumarhanelerde yapılan kontrolde ise 14 kişinin kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olduğu halde kumarhanede bulundukları tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı.

Mağusa’da trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği denetimlerde ise 300 araç kontrol edildi, 82 araç sürücüsü hakkında yasal işlem başlatılırken, 5 araç trafikten men edildi.

Girne’de;  trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği denetimler sonucunda 141 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 43 araç sürücüsü hakkında yasal işlem başlatılırken, 8 araç trafikten men edildi.

Güzelyurt’ta; faaliyet gösteren bet ofisi, alkollü içki satışı yapılan yerler, gece kulüpleri ve kahvehaneler de kontrol edildi ve herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

banner134

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği denetimler sonucunda  ise 485 araç kontrol edildi  ve suç işlediği tespit edilen 45 araç sürücüsü hakkında yasal işlem başlatıldı.

İskele’de;  faaliyet gösteren kumarhanelerde yapılan kontrollerde kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan 4 kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği denetimler sonucunda  ise 375 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 79 araç sürücüsü hakkında yasal işlem başlatıldı. 1 kişi alkollü araç kullanmaktan tutuklanırken 1 araç da trafikten men edildi.

Denetimler kapsamında 37 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği, 2 kişinin iş yerini kapatmayarak, 1 kişinin ise taksi aracının ön koltuğunda yolcu taşıyarak  yasal emirlere riayet etmediği tespit edildi. Bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88