9 yaşındaki Beren’den anlamlı yardım

banner37

Salamis Bay Canti Resort Hotel’de, SOS Çocukköyü yararına stant açtı

banner87
9 yaşındaki Beren’den anlamlı yardım
banner90
banner99

9 yaşındaki Beren Denizoğlu, İstanbul’da ailesiyle yaşıyor. Kıbrıs’a hem ailesini ziyaret etmek hem de sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmek için gelen Denizoğlu, Salamis Bay Conti Resort Hotel’de SOS Çocukköyü yararına bir kampanya başlattı.

Denizoğlu, daha önce sokak hayvanları için düzenlediği etkinliğine ciddi katılım olduğunu ve destek gördüğünü ifade ederek bu kez de kimsesiz çocuklar için bir şeyler yapmaya karar verdiğini söyledi. Bu nedenle SOS Çocukköyü’nde kalan çocuklar için elini taşın altına koymak istediğini ifade eden Denizoğlu, Salamis Hotel’de ‘Mutlu bir çocukluk vermeye hazır mısın?’ sloganıyla stant açtı.

Denizoğlu, şöyle dedi:

“İnsanlardan imkanları dahilinde derneklere maddi destek, kıyafet ve gıda yardımı yapmasını arzu ediyorum. 2’nci el eşya veya kullanılmayan eşyaların satışından elde edilen gelirle derneklere katkıda bulunubilirler. Annem, babam ve dedem çok yardımda bulunduğundan, onları her zaman örnek alıyorum. Okulum ENKA’nın da bu faaliyetlerimde büyük payı var. Hep birlikte el ele verip, tüm çocukların mutlu olmasına yardımcı olabiliriz. Maddi durumunuz yardımcı olmaya müsait değilse bile, onları ziyaret ederek de yanlız olmadıklarını gösterip, mutlu edebilirsiniz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75