banner6

Acil işlemeler diğer şubelere aktarıldı

banner37

Gelir ve Vergi Dairesi Girne Şubesi’nde elektrik arızasından dolayı işlemler aksadı

Acil işlemeler diğer şubelere aktarıldı
banner90
banner99

Emine DAVUT YİTMEN

Gelir ve Vergi Dairesi Girne Şubesi’nde elektrik arızasından dolayı iki gün boyunca işlem yapılamadı.

Şubedeki elektrik panosundan kaynaklanan arzının giderilmesi için çalışmaların yapıldığı öğrenildi. Çalışmaların tamamlanarak, şubenin en geç pazartesi günü hizmete girmesi bekleniyor. Çok acil işlemlerin ise Lefkoşa ve diğer şubelere aktarıldığı öğrenildi.

KIBRIS’ı arayan vatandaşlar, şubede gayrimenkullerinin stopajlarını ödeyemediklerini ve diğer işlemlerin yapılamadığı yönünde şikayette bulundu.

Kalkanlı: Panonun yeri değiştiriliyor

Gelir ve Vergi Dairesi Müdürü Özdemir Kalkanlı, Girne Şubesi’nde geçtiğimiz gün Girne’yi etkisi altına alan yağmurlar sonucu, elektrik panosunun olduğu yerden su geldiğini ve Elektrik Kurumu’nun kontrol etmesi amacıyla çağrıldığını söyledi.

Elektrik Kurumu’ndan gelen mühendisin panonun tehlikeye yol açabileceği uyarısı üzerine, geçtiğimiz gün akşam saatlerinden itibaren panonun yerinin değiştirilmesi ile ilgili çalışmaların başlatıldığını belirtti.

“Acil işlemler Lefkoşa ve diğer şubelere sevk edildi”

Kalkanlı, çok acil işlemlerin Lefkoşa ve diğer şubelere sevk edildiği bilgisini verdi. Ödemelerle ilgili işlemelerde tarih itibarıyla ödeminin son günü olan bir işlem bulunmadığını, ancak böyle bir durum olması halinde ödemenin gecikme zamsız alınacağını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2016, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104