banner6

Acılı eşin gözyaşları dinmedi

banner37

Gazimağusa’da sezaryenle doğum yaptıktan sonra aniden fenalaşarak hayatını kaybeden 38 yaşındaki Elçin Kuruoğlu, sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Acılı eşin gözyaşları dinmedi
banner151 banner143

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağus’da sezaryenle doğum yaptıktan sonra taburcu olmayı beklerken aniden fenalaşarak hayatını kaybeden 38 yaşındaki Elçin Kuruoğlu, dün gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Elçin Kuruoğlu’nun cenazesi, Gazimağusa Lala Mustafa Paşa Camii’nde kılınan öğle namazının ardından toprağa verildi. Cenaze töreninde, talihsiz kadının eşi İsmail Kuruoğlu’nun gözyaşları hiç dinmedi.

Cenaze törenine, genç yaşta yaşamını yitiren Elçin Kuruoğlu’nun ailesi, yakınları ve çok sayıda seveni katıldı. Eşi İsmail Kuruoğlu’nun  Petek Pastanesi’ndeki iş arkadaşları da cenaze törenine katılarak, bu büyük acıya ortak oldu.

Elçin Kuruoğlu’nun cenazesi, Gazimağusa Mezarlığı’na defnedildi.

Öte yandan yapılan otopside Elçin Kuruoğlu’nun kesin ölüm nedeni net olarak belirlenemezken, ilk bulgulara göre talihsiz kadının emboli (pıhtı) sonucu hayatını kaybettiği üzerinde duruluyor.  Ancak, genç kadının kesin ölüm nedeninin İstanbul Adli Tıp Kurumu’nun yapacağı analizlerden sonra netlik kazanacağı öğrenildi.

Bu arada Gazimağusa Lala Mustafa Paşa Camisi’nde dün aynı vakitte, Gülseren Bahçecioğlu’nun da cenaze töreni vardı.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 09:32
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104