Aile huzurum için şikayetimi geri çektim

banner37

Girne'de bir mekanda Bulut Akacan ve yanında bulunan iki kişi tarafından darp edilen Erhan Başay, “şikayetini” geri çekti. Başay, bu kararının nedenini KIBRIS’a açıkladı:

Aile huzurum için şikayetimi geri çektim
banner90
banner99

Erhan Başay ve Zeki Asımoğlu’nu 7 Ocak 2019 tarihinde Girne’deki bir restoranda darp edip, Asımoğlu’nun ön dişlerinin kırılmasına neden olmakla suçlanan iş insanı Bulut Akacan, Orçun Özorçun ve Vasıf Kurbanov’un itham için bugüne tehir edilen davası görüşüldü.

Davanın dünkü celsesinde, Bulut Akacan’ın avukatı söz alarak, müşteki Erhan Başay’ın şikayetini geri çektiğini beyan etti ve durumlarını tezekkür etmek için mahkemeden süre talep etti.

Mahkeme, davayı 25 Haziran’a erteledi.

banner134
KIBRIS’a konuşan Erhan Başay ise şikayetini geri çektiğini doğrulayarak, “Para aldı şikayetini geri çekti” iddialarının doğru olmadığını söyledi ve “Kesinlikle para alma söz konusu değildir. Aile huzurum için bu kararı aldım” dedi.

Davayla ilgili şikayet konusunda daha önce kararlılık ortaya koyan ancak dün mahkemede şikayetini geri çekmesiyle bir anda gözleri üzerine çeviren Başay, ailesinin bu husumet nedeniyle çok yıprandığını söyledi.

Başay, kararın aile meclisi tarafından alındığını ifade ederek “Ailemle huzurlu ve mutlu bir hayat sürmek istiyorum. Yurt dışında okuyan iki kızım var. Bu yaşanan husumetten dolayı ülkeye gelmek istemiyorlar. Bu süreç bizi çok yıprattı. Kimseden tek kuruş almadım, pazarlık yapmadım. Bu karar sadece ben ve ailemi bağlar. Benim için kıymeti olan da ailem” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 15:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rasim Bahçebaşı
Rasim Bahçebaşı - 2 yıl Önce

Ailem için dediğine ğöre tehdit edilmiştir para almadığına ğöre tehdit vardır yoksa neden vazgeçin ailem için bu kararı aldım demesine ğöre

SIRADAKİ HABER

banner75