Aile, teşhis etti

banner37

Yenierenköy sahilinde pazartesi günü bulunan cesedin, Tarsus’tan 11 Ocak günü balık avlamaya çıkan ve bir daha geri dönmeyen Oktay Avcı’ya ait olduğu belirlendi

banner87
Aile, teşhis etti
banner8

DNA TESTİ YAPILACAK… Mersin’in Tarsus ilçesinde Oktay Avcı ile Ömer Özer, 11 Ocak günü balık avlamak için denize açıldı. Kayıkları batan ve eve dönmemeleri üzerine arama çalışması başlatan polis, Özer’in cansız bedenini 16 Ocak’ta yaklaşık 60 metre açıkta buldu. Yenierenköy’de sahilde bulunan cesedin, 32 gündür kayıp olan Oktay Avcı’ya ait olabileceği şüphesi üzerine aile, adamıza geldi. Aile, teşhisi yaptı ve cesedin Oktay Avcı’ya ait olduğunu söyledi. Avcı’nın cenazesi DNA testi sonrası aileye teslim edilecek.

Mersin'in Tarsus ilçesinde 11 Ocak'ta balık tutmak için kayıkla denize açıldıktan sonra kendisinden 32 gün haber alınamayan Oktay Avcı’nın ailesi, Yenierenköy sahilinde pazartesi günü bulunan erkek cesedi teşhis etmek için adaya geldi.

Aile, cesedin Avcı’ya ait olduğunu belirtti.

Oktay Avcı’nın cenazesi, yapılacak DNA testinin ardından ailesine teslim edilecek.

32 yaşındaki Oktay Avcı, Mersin’in Tarsus ilçesinde 11 Ocak’ta balık tutmak için kayıkla denize açılmış ancak daha sonra Avcı’dan haber alınamamıştı. 10 Şubat Pazartesi günü sabah saat 09.30 sıralarında, Yenierenköy’de tütün fabrikasının alt kısmında sahile vurmuş vaziyette bir erkek cesedi bulundu.

Sahile vuran erkek cesedinin, Oktay Avcı’ya ait olduğu şüphesi üzerine Avcı’nın babası İbrahim Avcı, kardeşi, amcası ve arkadaşlarıyla teşhis için KKTC’ye geldi.

Tarsus Emniyet Müdürlüğü bünyesinde mahalle ve çarşı bekçisi olarak görev yapan Avcı ve arkadaşı bekçi Ömer Özer, 11 Ocak’ta balık tutmak için kayıkla denize açılmış, Özer’in cansız bedeni 16 Ocak’ta yaklaşık 60 metre açıkta bulunmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108