banner6

AK Parti Milletvekili  Çiğdem Erdoğan Atabek’ten GİKAD’a ziyaret

banner37

AK Parti Milletvekili  Çiğdem Erdoğan Atabek’ten GİKAD’a ziyaret
banner99

AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM Parlamentolar arası Dostluk Gurubu Başkanı Vekili Çiğdem Erdoğan Atabek,  Kıbrıs Türk Ticaret Odası Ankara Temsilcisi Burcu Kayan,  GİKAD ev sahipliğinde adamıza bir ziyarette bulundu.


Dernek tarafından yapılan açıklamada ise şöyle:

Dernek Başkanımız Dr. İçim Kavuklu, Atabek’e KEİ Ofisi, TİKA, Büyükelçimiz ve Sibel Tatar Hanımefendi ile olan görüşmelerinde eşlik etti.

Atabek, 29 Eylül 2021 tarihinde saat 14.30’da Acapulco Hotel’de üyelerimizle buluşuldu. Yaklaşık üç saat süren toplantı süresince 30 üyemizle tanışan ve görüş alışverişi yapan Atabek, özellikle kooperatif konusunda bizlere lojistik destek vereceğini ve bu güçlü ekibe destek vermekten çok mutlu olacağını belirtti. Tarım projemizle ilgili sevgili üyemiz Eda Becer Kuzey Kıbrıs’ta bulunan yaklaşık 1900 tane olan şifalı bitkilerle ilgili bir sunum yaptı.

banner134

Kadın kooperatiflerinin Türkiye’de artık kurumsallaştığını söyleyen Atabek, derneğimizle arasında her şeyden önce bir gönül köprüsü kurulduğunu ve tüm tecrübelerini paylaşmak adına tüm ekibi Sakarya’ya ve TBMM’ne davet etti.

ARGE merkezlerinin ve teknoparkların İhtiyacından bahsedildi. Şanlı bir tarih, mücadeleci bir toplum, milli ve manevi duygularla yüklü bir toplum ve GİKAD kadınları gibi güçlü ve enerjik bir toplulukla yapılacak çok iş vardır diyen Atabek ile yapılabilecek birçok proje konuşuldu. Toplantı sonrasında sele sepetler içerisinde yerel ürünlerimizin olduğu “Gika Koop Kültür Sepetleri” misafirlerimize sevgili başkanımız tarafından takdim edildi.

Sn. Çiğdem Erdoğan Atabek’e derneğimizin onursal üyelik rozeti takıldı. Ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun, Atabek’e ziyaretleri için ve ilham veren başarı öyküsü ile bizlere umut ışığı saçtığı için teşekkür ederiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104