Akdoğan Belediyesi "Dijital Aşı Kayıt Form" uygulamasını hayata geçirdi

banner37

Akdoğan Belediyesi "Dijital Aşı Kayıt Form" uygulamasını hayata geçirdi
banner90
banner8

Akdoğan Belediyesi, Covid-19 aşı miktarını belirlemek amacıyla bir çalışma başlattı. Belediye, "Dijital Aşı Kayıt Form" uygulamasını hayata geçirmeye karar vererek, beldenin ihtiyaç duyduğu aşı miktarını belirmeyi amaçladığını açıkladı.

Akdoğan Belediyesi’nden yapılan açıklama şu şekilde;

“Değerli Belde Halkım,

Akdoğan Belediyesi olarak beldemizin ihtiyaç duyduğu Covid-19 aşı miktarını belirlemek amacıyla bir çalışma başlattık. Bu amaçla "Dijital Aşı Kayıt Form" uygulamasını hayata geçirmeye karar verdik. Bu sayede beldemizin ihtiyaç duyduğu aşı miktarını belirlemek adına Veri Tabanı oluşturmayı amaçladık. Hazırlamış olduğumuz uygulama sayesinde evinizde güvende kalarak dijital ortamda başvurularınızı yapabilirsiniz.

banner134
Bu uygulamaya 18 yaş ve üzeri beldemizde ikamet edenler ve Akdoğanda hizmet veren tüm İş Yeri Sahipleri, Kamu ve Özel Sektör Çalışanları 25 Şubat - 04 Mart 2021 tarihleri arasında başvurabilir. Oluşturacağımız Veri Tabanı ile beldemizin ihtiyaç duyduğu aşı miktarını belirlenmesine ek olarak Sağlık Bakanlığı'na da bu çalışma sayesinde daha planlı bir aşılama süreci konusunda yol gösterici olmayı ümit ediyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75