Akıncı, Lefkoşa Maratonu’na katılacak

banner37

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Lefkoşa Türk Belediyesi tarafından düzenlenen ve 20 Ekim Pazar günü koşulacak Lefkoşa Maratonu’na katılacak.

Akıncı, Lefkoşa Maratonu’na katılacak
banner90
banner99

Cumhurbaşkanı Akıncı, eşi Meral Akıncı ile birlikte Lefkoşa Türk Belediyesi’ni ziyaret ederek, maraton için kayıt yaptırdı. Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, Cumhurbaşkanı Akıncı ve eşi Meral Akıncı’ya maratona katılım numaralarını takdim etti.

banner134
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, her yıl önemli bir toplumsal ihtiyacı karşılamak için yapılan maratonun bu yıl en güzel amaç olan çocuklar için gerçekleştirileceğinin önemine işaret ederek, Cumhurbaşkanlığı olarak bu amaç için katkı koyacak olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.
Çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Harmancı’yı kutlayan ve başladığı günden itibaren maratona destek olduğunu, bu yıl altıncı kez katılacağına işaret eden Cumhurbaşkanı Akıncı, hem spor yapılacağını, hem de güzel bir amaç için koşulacağını ifade ederek, “Hayırlı olsun” dedi.

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı da, desteğinden ve katkısından dolayı Cumhurbaşkanı Akıncı’ya teşekkür ederek, ilk günden beri Cumhurbaşkanı’nın yanlarında olduğunu söyledi. Harmancı, bu yılki maratonun elde edilecek gelirle, çocuk merkezi ve kreş oluşturmak amacıyla çocuklar için koşulacağını belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Musa AKDENİZ
Musa AKDENİZ - 11 ay Önce

AKINCI, ne kadar koşarsan koş,yanlış yolda koşuyorsun...
Şehitlerin ve gazilerin emanetine,karşı Anadolu gençliği derdin nedir ?

SINAN DALKILIC
SINAN DALKILIC - 11 ay Önce

SENIN MAASINI PASAPORTUNU CEBINDEKI PARANI SUYUNU ELEKTRIGINI BURAYA YAZSAM SIGMAZ! VEREN TURKIYE YE KARSI ISEN CEK GIT RUM TARAFINA HAZIR MARATONA GITMISKEN RUM TARAFINA(KENDI MILLETININ ) OLDUGU TARA DOGRU BIR KOS BAKAYIM

SIRADAKİ HABER

banner75